Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretitek a buszsofőröket?...

Szeretitek a buszsofőröket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én szeretem őket. :)
2010. jún. 17. 06:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Am akit abszolút rühellek az az etyeki buszt viszi a szénáról.Pfuj.
2010. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én nagyon szeretem őket :D nagyon jófej, kedves emberek :)
2011. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintetek hogy lehet buszsofőrrel megismerkedni vagy esetleg flörtölni? Nagyon tettszik egy múltkor megtudtam a nevét ugyanis kilestem a menetleveléből,de azon kívül nem tudok róla semmit.Kerestem facen de nincs fennt. Mit tegyek?? Segítsetek!!
2013. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem általánosan jó tapasztalataim vannak. A fiatalabb sofőrök szoktak kicsit ügyetlenkedni, de ha nincs nagy gebasz a menetrendben, akkor velük se rossz utazni.


6 éve közlekedek Pécs-Kecskemét távon kéthetente oda-vissza. Ha lehet etalont mondani, akkor én az ezen a járaton dolgozó Oszi bácsit hoznám fel. Közelebb van a 70-hez, mint a 60-hoz, de mindig van egy két jó szava, necces közlekedési szitukat ujjgyakorlat szintjén kezel, gyorsan lehiggad, és törzsutasokkal szemben annyira segítőkész, hogy olykor az állását is kockára teszi.


Ha baleset, vagy egyéb forgalmi ok miatt tetemes (30 percet meghaladó) késést szedünk be, képes úgy megrúgni a pedált, hogy max 5 perces késéssel megérkezzünk. Mondjuk ebben benne van az is, hogy a honállomással nem megegyező városban lakik, és ha este késik, akkor 1-1,5 órát kell várnia arra, hogy egyáltalán hazaindulhasson (egy másik, menetrendszeri busszal)


Minden tiszteletem az övé, példaértékű sofőr.

2013. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!