Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretitek a buszsofőröket?...

Szeretitek a buszsofőröket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én szeretem őket. :)
2010. jún. 17. 06:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sokáig jártam fel dolgozni busszal, több buszsofőrrel össze is barátkoztam. A legtöbb nagyon jó fej, szeretem őket (persze van kivétel, de nem sokkal találkoztam:D)
2010. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Nincs velük különösebb bajom; inkább azokat rühellem, akik a százmilliós buszban se a légkondit nem kapcoslják be, se az abalkot nem engedik kinyitni, mert ezzel sprórolnak. Ja, meg száguldozós aztán hirtelen ráfékezős fajtát se szeretem.
2010. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Nagy általánosságban az a véleményem róluk, hogy agresszívek és lelketlenek... Ha kérdezek valamit durcásan válaszolnak, sőt van mikor gúnyt is űznek... Aztán attól kapom a frászt mikor a szemembe vágja, hogy nincs több hely, de ha gondolom akkor végigállhatom a hosszú utat... Persze hogy azt fogom tenni, de annál idegesítőbb, hogy ő, akinek tuttibiztosan van helye gúnyosan mondja ezt...

De persze vannak normális sofőrök is... Csak nagyon kevesen :D

2010. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én eddig csak kedvesekkel találkoztam. Távolsági buszon volt, hogy még segített is, hogy le tudjak ülni (igaz, hogy a lépcsőre, a bőröndömre :) ). Konkrétan egy volt, akivel problémám volt, mert Budapesttől Szekszárdig udvarolt nekem és egyszerűen nem bírtam sehogy leállítani, nem értett a szóból. De ő is aranyos volt egyébként, csak nem jött be :)
2010. jún. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Debrecenben a többség nagyon bunkó.
2010. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
67%
nem mindegyiket.egyik pl akkora állat hogy fékezésnél sorba dőltünk el és egy öreg nénike akkorát esett.
2010. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Azt utálom aki lassú mint a csiga,azt imádom aki küldi neki rendesen
2010. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem őket:)

Apukám buszsofőr a Volánbusznál... Azért akik lenézik a buszsofőröket... szerintem elgondolkodhatnának... Ennyi pénzért vezetnél-e napi sok sok órában egy buszt... rengeteg idegesítő utassal...

Pattoghattok, hogy miaz, hogy kéri hogy mutasd a diákod... Mikor, ha az ellenőr nem talál nálad diákot, a sofőrt b*sszák meg keméynen, hogy hogy adott így diákjegyet egy 15 évesnek...

Mikor pattogsz, hogy késik a busz... és elötted lévő megállóban az öreg néni utólag szól h " jah és számlát is szeretnék kérni a 20 ft-os jegyemről"

A Légkondisnak pedig válaszolnék... 1. általában a légkondis buszokon nincs ablak... ha bekapcsolja a légkondit az igencsak rátesz neki a fogyasztásra, amivel neki el kell számolnia... és ha te lennél a főnök... és látnád, hogy na ezen a buszon ha ő vezeti mondjuk napi 15 Liter a túlfogyasztás az átlaghoz képest... te nem hurcolnád meg a sofőrt?

Amelyik buszon pedig van légkondi és ablak is... az ablak általában nem elég nagy, hogy rendesen szellőzzön... a légkondit pedig köztudott csak csukott ablaknál szabad... most magyarázz meg egy egész tömött busznak h zárják be az ablakot... Ugyis az egyik kőagyú aki felszáll és melege van egyből kinyitja...


Szeintem ha valamit mondotok, nézzétek emg a másik oldalát is:)

19/f

2010. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem is buszsőför az apukám. (Tisza volánnál)
2010. jún. 18. 05:46
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Én a Kontakt buszosokról van véleményem.A kedvenceim egyértelműen a jól vezető,kedves sofőrök.De az abszolút kedvencem a pesti 86-asoson buszon a mesélős sofőr.ár nem nagyon látom.De minidg is féltem,hogy túl hosszú mesét kezd el mondani a mikibe és a Függetlenségi parknál a buszon ragadok.:)
2010. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!