Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKV-buszokon járnak ellenőrök?...

BKV-buszokon járnak ellenőrök? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
attólfügg melyik járaton...pl a 95-ösön én még sose láttam de a 173-ason, 7esen előfordulnak...az éjszakaikon van a legtöbb!
2010. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a 7esen sem találkoztam még velük. de egyébként járnak csak ritkán, és járatfüggő, napszakfüggő...
2010. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerdán felmentem pestre, utaztam a 7E-vel és a 4-es villamossal is, mindkettőn volt ellenőr!! :-D Ilyen balfácán is csak én lehettem.

Najó, ezért vettem napijegyet direkt, mert aznap fel-alá utazgattam a városban, de tök meglepő volt,hogy 2 járatnból 2-n elelnőr volt. A metrónál meg ugye ott posztolnak, le sem tudsz menni...

2010. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hidd el, nem csak te vagy ilyen balfácán.

míg nem volt bérletem engem is mindenhol betaláltak...

kezdve az 1-es villamostól, 4-6-os, 39-es busz...mindenhol, hihetetlen sztorijaim voltak, mert ahovaé n mentem ott mindig emgjelent egy-egy kaller, mégha azon a járaton hirhedten sosem jártak is. Amióta van bérletem nem üldöznek...


azért a metrón vigyázni kell, sokszor van olyan hogy leengednek nem ellenriznek, éscsak a kijáratnál ellenőriznek hogy ne menekülhess. A leganygobb szemétség hogy mostmár sokszor nem mondják be, csak felmész a mozgolépcsőn és ott állnak, na az ciki. Régen bemondták és elmehettél egy megálloval arrébb:D

2010. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
7-es buszon egyszer láttam...
2010. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
7-esen én is 1szer láttam. 31-es buszon 2 évente találkozom velük. 174-es buszon nem láttam még. 175-ösön talán 1x a sok év alatt. 130-as buszon sem sűrün. 88-ason meg végképp.
2010. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általános, 95%-osan igaz szabály: minél kintebb vagy a belvárostól és minél ritkábban közlekedő járattal utazol, annál ritkább az ellenőr.Kivétel a külvárostól a 7,7E,173 buszok, mert a Bosnyák téren nagyon sok ellenőr kezdi a munkaszolgáltatát, és ezek a buszok itt közlekednek.
2010. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na mostmár én is találkoztam a 7-esen velük.:D
2010. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4es6oson néha vannak :D

7-es buszokon is elvétve előfordulhatnak :D

88-as, meg ilyen "külső", Bp-n kívüli járatokon szerintem alig vannak évente kb 1x :D

2010. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!