Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszon hagytam a pénztárcám,...

A buszon hagytam a pénztárcám, benne minden adatommal. Meglett, viszont a buszvezető csak holnap tudja visszahozni a lakhelyemre. Lehetséges, hogy a pénz, ami benne volt, meglegyen? A buszon rajtam kivűl kb. ketten voltak.

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen /nem


Válaszd ki a neked szimpatikusat. Ki tudja ?

2017. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az érdekelne,hogy mással volt-e már ilyen.
2017. márc. 31. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha más nem nyúlt hozzá, akkor lehetséges.

De a buszvezető a köszönöm mellé, a pénz 10%-ra is "jogosult", mint megtaláló.

2017. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mással pontosan az történt, hogy vagy viszakapta a pénzét vagy nem. Veled is pontosan ez fog történni.
2017. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az ilyen szerencsés ember, mint te, hogy visszakerüljenek az iratai. Úgyhogy ez esetben a pénz leszarható. Ha a pénz is meglesz, azt tekintheted szerencsének a szerencsében. Főleg hogy holnap április 1 lesz.
2017. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha én találnám meg, nem nyúlnék a pénzhez.

Persze ez mindenkiről nem mondható el.


Ismerősömnek volt olyan, hogy elhagyta, valaki kiszedte a pénzt belőle és kidobta egy kukába, később egy becsületes megtaláló megtalálta a kukában és visszaadta.


Szóval bármi lehet. Örülj, hogy az irataid biztos megvannak.

2017. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy-vagy. Lehet már más kivette arra mire a safőr megtalálta, lehet a safőr veszi, de az is lehet senki sem nyúl hozzá a pénzhez. Ezt annyira lehet megmondani előre mint a lotto számokat, semnnyire.
2017. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta meglett,benne volt minden.Úgy látszik szerencsém volt.
2017. ápr. 2. 01:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a safőr találta meg, és így adta vissza, azért illik neki minimum pár doboz sör vagy hasonló. Úgy néz ki, a tisztességes emberek közé tartozik.
2017. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!