Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik két állomás között van...

Melyik két állomás között van a legrövidebb távolság a hazai vasúton?

Figyelt kérdés
Keskeny nyomtáv, városi vasút nem játszik, csak a MÁV és GYSEV által üzemeltetett vonalakra gondolok.
2015. dec. 20. 16:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi értelme?

Kétlem, hogy van olyan ember, aki beutazott minden vonalat, sőt a megállók közötti pontos távolságot is tudja.

Nincs 200méterenkénti megálló, de nagyon sok olyan város vagy egymáshoz közeli település van, ahol a megállók közötti távolság csak néhány kilométer, a menetidő kb. 2 perc.

Zelemér-Hajdúszentgyörgy megállóhelyek között kb 2 kilométer a távolság, de nem hiszem, hogy nincs ezekhez hasonló több is erre-arra

2015. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Sőt, ugyanazon a vonalon Egyházerdő-Szorgalmatos 1 km, 2km-es megálló pedig több is van


[link]

2015. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ennek a kérdésnek az az értelme, hogy megtudjam melyik az a két állomás, amely extrém módon közel van egymáshoz. Nem egy olyan ember válaszára számítok, aki beutazta már egész Magyarországot oda-vissza és centiméter pontosan ismeri az állomástávokat. Én sem vagyok egy nagy utazó, de számos olyat ismerek, ahol 1,5-2 km van a két állomás között. Engem olyan érdekelne, ahol ez a táv < 1km.
2015. dec. 20. 16:28
 4/19 A kérdező kommentje:
Természetesen olyan állomásokra gondolok, ahol van a kettő között közvetlen vasúti összeköttetés. Tehát Érd alsó és Érd felső páros nem játszik. :)
2015. dec. 20. 16:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Gödöllő MÁV és Gödöllő HÉV (ami igazából Gödöllő-Palotakert valahanyadik vágánya). A kettő közötti vágány a MÁV-é.
2015. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Rákosliget- Rákoscsaba újtelep

Rákoscsaba újtelep- Rákoscsaba

kb. 1-1km. Igaz ezek megállóhelyek.

2015. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana tisztázni, mert nem mindegy: konkrétan állomástáv érdekel, vagy megállóhelyek is játszanak?
2015. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kazincbarcika-alsó - Kazincbarcika pár 100 méter
2015. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szob-szob alsó 1p vonattal,gyalog 5perc.1km nek irja a vonatinfo
2015. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem Vecsés-Kertekalja és Vecsés között sincs nagy távolság, mindössze 1,5 km.
2015. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!