Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan úsztátok meg? . Ha...

Hogyan úsztátok meg? . Ha sikerült.

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy ki hogyan úszta meg a bliccelést? Hogyan dumáltátok ki magatokat a helyzetből,esetleg szálltatok le míg az ellenőr nem figyelt,stb...

2013. okt. 24. 17:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30: Jézus istenem... Az EREDETI állításom is teljesen helytálló, az, hogy technikailag könnyebben jut hozzá a BKV az adatokhoz, még semmivel nem lett több köze hozzájuk, mint eddig. Eddig is megkapták. Az ellenőrök jogköre meg pláne nem bővült. Vicces, hogy miközben tetszelegni akarsz a következetes szerepben, aközben nem vagy hajlandó nyilatkozni az általad utána írtakról.


De már eléggé belefáradtam, szóval tények: az ellenőrök jogköre nem változott, nem igazoltathatnak, nem tarthatnak vissza. És nem, nincs több közük a személyes adataimhoz, mint egy átlagos embernek.


"A vállalatnál mögöttem százak állnak kijelentést tőlem nem olvashattad, így ha már a következetességet kéred rajtam számon legalább te próbáld meg a látszatát kelteni, már ha nem is vagy az :)

Pistám, a választásokra még gyúrnod kell :)"


Itt a műveltség, meg a humorérzék hiányát tudom max számon kérni rajtad. A pistázás nagyon erőltetett, már elsőre is szánalmas volt.

2014. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, szóra sem érdemes. :) Csavarhatod, magyarázhatod, a lényegen már nem változtat. Azt írtad amit, én pedig arra válaszoltam...
2014. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Az pedig külön szánalmas, hogy a humorérzék hiányát számon kéred rajtam, de a pistázás szerinted már szánalmas, ami ugyanúgy a humor kategóriája volna. Áhh, hagyjuk is, hülyékkel felesleges vitatkozni, veled pedig főleg :)
2014. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy sokadjára sem sikerült felfognod amit írtam. Ez viszont téged minősít.
2014. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Jó, ennek a flegmán magyarázod a bizonyítványod műsornak az égvilágon semmi értelme. Leszögeztem tényeket, azokat vitasd, vagy felesleges írnod, mert nem reagálok többet.
2014. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én is leírtam a tényeket, te paszírozod a szart, és magyarázod a bizonyítványod, hogy "te nem úgy gondoltad".

Lófa.sz. Egyértelmű mondatot írtál le, egyértelmű választ adtam rá. 2 oldalon keresztül fogatod a szavaimat és magyarázod, hogy a kék az zöld...


Attól, hogy akkora az arcod mint ide Hadház' és suttyó vagy az más kérdés... Jobb is ha nem reagálsz, inkább olvass és értelmezz.

2014. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!