Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan úsztátok meg? . Ha...

Hogyan úsztátok meg? . Ha sikerült.

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy ki hogyan úszta meg a bliccelést? Hogyan dumáltátok ki magatokat a helyzetből,esetleg szálltatok le míg az ellenőr nem figyelt,stb...

2013. okt. 24. 17:14
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
Ezt ki kell tanulni.
2014. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"Teljesen mindegy, attól még jogilag pontosan ugyanannyi joga van a személyes adataidhoz, mint a melletted ülő nyugdíjas néninek. Pont."


Szerinted. PONT.

Szerencsére azóta volt némi törvénymódosítás (kb 1 éve) és kicsit több köze van hozzá :)

2014. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"Szerinted. PONT.

Szerencsére azóta volt némi törvénymódosítás (kb 1 éve) és kicsit több köze van hozzá :)"


Nem a blikkből kell tájékozódni... Az ellenőrök jogköre egyáltalán nem változott.

2014. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Nem a blikkből kell tájékozódni... Az ellenőrök jogköre egyáltalán nem változott."


Akkor miért onnan tájékozódsz? Szakmabeli vagyok, kérlek ne oktass ki :)

2014. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24: Jó, hát én meg a Tarlós István vagyok személyesen. Érzed azért, hogy ez így elég karcsú, nem? ;) De tessék, itt a lehetőség, hogy konkrétan felnyisd a szemem, lehetőleg hiteles forrásokkal.
2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ó, szevasz Pitám, örülök, hogy összefutottunk :)


De Pistukám azért mégis vicces, hogy Te tettél egy kijelentést miszerint az ellenőrnek olyan jogai vannak mint a szomszéd akciónyugdíjasnak, most pedig engem vizsgáztatsz nem? :D


Amúgy a rendőrségi törvény változott, mely szerint a közfeladatot ellátó személy a rendőrt felkérheti más személy igazoltatására, ha az igazolja, hogy jogos érdekérvényesítéshez szükséges. ÉS a rendőr által felvett adatokat helyben átadhatja az ellenőrnek, nem kell utólag kikérni. Így a személyes adatokhoz a szomszéd nyugdíjasnál kicsit több köze van, amíg közfeladatot ellátó személyként a cég jogos érdekérvényesítése céljából lép fel.


Így kedves Pistám, az alábbi kijelentésednek:


"attól még jogilag pontosan ugyanannyi joga van a személyes adataidhoz, mint a melletted ülő nyugdíjas néninek. Pont."


nincs alapja.

2014. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
26: De itt nem az _ellenőrök_ jogköre változott!!! Ez pontosan ugyanaz a történet, csak ami eddig hivatali úton ment, most direktben folyik. Ettől az ellenőrnek még semmilyen plusz joga nincs...
2014. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Jajj Pistám ne legyél már ennyire következetlen, nem a hivatalban vagy.


Azt írtad, hogy: "jogilag pontosan ugyanannyi joga van a személyes adataidhoz, mint a melletted ülő nyugdíjas néninek. Pont."

Én pedig megmagyaráztam, hogy ez miért nem igaz. Pont. Akárhogy csűrjük-csavarjuk, te nem is arra gondoltál és satöbbi satöbbi. Ezt írtad erre válaszoltam.

2014. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
28: Ha már ennyire arrogáns vagy, akkor legalább legyél következetes. Mert te nem vagy az. Én azt írtam, az ellenőrök jogköre nem változott, te meg kikérted magadnak, mer' hát te itt szakmabeli vagy, meg a "a vállalatnál mögötted százak állnak". ;) De ezt az állításom azóta sem cáfoltad, te következetesség bajnoka.
2014. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"28: Ha már ennyire arrogáns vagy, akkor legalább legyél következetes. Mert te nem vagy az. Én azt írtam, az ellenőrök jogköre nem változott, te meg kikérted magadnak, mer' hát te itt szakmabeli vagy, meg a "a vállalatnál mögötted százak állnak". ;) De ezt az állításom azóta sem cáfoltad, te következetesség bajnoka."


Látom még mindig nem sikerült megértened :)


Az volt az EREDETI állításod, hogy az ellenőrnek a személyes adataidhoz annyi joga van mint a melletted ülő nyugdíjasnak. Én ezt megcáfoltam, hogy nem igaz.

És hiába vergődsz, csűröd-csavarod és fogalmazod át a dolgot, próbálod a magad oldalára fordítani a kérdést, a lényegen nem változtat. Eredetileg te ezt írtad és én arra válaszoltam. Kész, pont. Vagy megérted, vagy felfogod vagy nem.


A vállalatnál mögöttem százak állnak kijelentést tőlem nem olvashattad, így ha már a következetességet kéred rajtam számon legalább te próbáld meg a látszatát kelteni, már ha nem is vagy az :)

Pistám, a választásokra még gyúrnod kell :)

2014. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!