Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan úsztátok meg? . Ha...

Hogyan úsztátok meg? . Ha sikerült.

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy ki hogyan úszta meg a bliccelést? Hogyan dumáltátok ki magatokat a helyzetből,esetleg szálltatok le míg az ellenőr nem figyelt,stb...

2013. okt. 24. 17:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
22%
Én 4 éve külföldön buktam le de egyszerűen elküldtem az anyjába az ellenőrt.Csekket sem kaptam viszont utána nem közlekedtem többet busszal:D
2013. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet :D
2013. okt. 24. 17:17
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Úgy úszom meg mindig, hogy veszek bérletet. Szerintem a legjobb módszer.
2013. okt. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél jegyet/bérletet majomkölök.
2013. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nálam mindig van,de most arra voltam kíváncsi, hogy mások hogyan úszták meg a csekket. És ezt a kérdést most azért tettem fel mert olvastam egy blogon pár elég vicces szituációt...nem pedig azért hogy ötleteket kapjak -.- (és amúgy sem tanácsot kértem,ha lehet legközelebb értelmezzétek a kérdés és miután 2x meg gondoltátok csak azután mondjátok el a véleményeteket....ha kérhetem)
2013. okt. 24. 18:25
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Még süldő koromban otthon maradt a bérletem, leszállított az ellenőr a 4. ajtónál a villamosról, ami állt a pirosnál, én meg előresomfordáltam az 1. ajtóhoz és visszaszálltam. Nem tűnt fel senkinek.
2013. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Mindig van bérletem vagy jegyem. Bár olyan volt már hogy tömött buszon a 3 közelben lévő jegykezelő(pecsételős) közül egy se működött, jöttek az ellenőrök, ott állok azok meg elmennek mellettem :D

(bár ha meg is állítanak se csinálhattak volna semmit, ott volt 4 haver meg még vagy 5-6 ember akiket megkértem hogy kezeljék már le nekem, ráadásul mellettem állt egy másik srác, ugyanígy járt ahogy én :))

2013. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Pofon egyszerűen: nem adtam neki semmilyen adatot, így nem is tudott megbüntetni.
2013. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
De ha elkéri az adataid akkor köteles vagy megadni,nem? O.o
2013. okt. 25. 20:39
 10/36 anonim ***** válasza:
Mégis miért lennél?
2013. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!