Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktatok venni BKV bérletet?...

Szoktatok venni BKV bérletet? Vagy jegyet? Vagy lógtok?

Figyelt kérdés
Hát én megveszem a havi bérletem, mert diák... de még az is drága, és egyre csak drágább lesz.
2009. nov. 2. 22:36
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
63%

Igen, szoktam, mert metróval is járok, ott pedig mindig vannak ellenőrök!

Aki csak villamossal jár, szerintem nem érdemes megvenni(47/49-essel járok, a többi esetében nem tudom mi a helyzet), mert én olyan 4 havonta találkozok ellenőrrel, és akkor inkább büntessen meg, aztán megveszem a bérletet utólag, és csak "bemutatási" díjat kell fizetni az Akácfa utcában, ami 1000 körül mozog.

2009. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
77%
Megveszem a bérletet minden hónapban.
2009. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Szüleim megveszik nekem a bérletet minden hónapban, jövő hónaptól pedig külön élek, én is meg fogom venni a bérletet minden hónapban. Így tiszta a lelkiismeretem.

19/L

2009. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem veszek semmit,ingyen utazok!!A metrón meg mindig egy lyukasztott jeggyel utazok,úgy teszek mint aki lyukaszt,és továbbállok...,mondjuk kiefele szar mert ott már el is akarják venni,de akkor megszaporázom a lépteimet!:D Buszon v. villamoson meg leszállok és várok egy következőt!
2009. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
44%
bkvnál az fizet az utazásért aki akar. ha nem fizetsz akkor is ugyan úgy utazhatsz mint bárki más. az ellenőrök semmit sem tudnak veled kezdeni hacsak nem rendőrrel járnak de ilyet még sosem láttam. szal ha fáj érte a szíved hogy a 100millás sikkasztást nem tudod finanszírozni akkor fizess csak minden egyes méterért:)
2009. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

Mindig veszek bérletet.

Busszal, metróval és villamossal megyek suliba.

Buszon és villamoson még sosem volt ellenőr. A metrónál viszont mindig ott állnak.

2009. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarok arra a szintre lesüllyedni, mint a BKV vezetői és egyes politikusok, úgyhogy veszek.


Nekem megér havi 8000Ft-ot, hogy ne legyek egy szemét, csaló senki, mint a fent említett BKV-vezetők és politikusok!

Vannak fontosabb dolgok is az életben, mint a pénz!

2009. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
60%
bocs, 9400Ft-ot. Összekevertem egy másik dologgal.
2009. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Nem tehetem meg, hogy lógok, mert a metrót használom, ahol vannak ellenőrök.
2009. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%

Nos én autóval szoktam járni aztán ha elfogy a benzin akkor busszal ,de sose veszek bérletet,van nálam egy jegy és ha jön az ellenőr netántán akkor kilyukasztom.

Metronál meg amit az előttem író is mondta hogy lyukasztott jegyet lyukasztok és ilyenkor csak azt látja az ellenőr,hogy lyukasztottam tehát megse nézi a jegyem.Kifele meg ha van ellenőrzés aztbemondják ,hogy készitse ki mindenki a bérletét jegyét mert a kijáratnál ellenőrzik.Lent várok fél percet azt ha nemmondják akkor nincsenek fent ellenőrök.Amugy igenis amin lehet sporolok.Én nem hasonlitom magam a politikusokhoz,de tény hogy manapság már csak akkor lehetsz gazdag ha csalsz,lopsz,sikkasztasz.És én szeretnék gazdag lenni.

2009. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!