Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen durva már hogy a Zugló...

Milyen durva már hogy a Zugló vasútállomásnál nem lehet BKV bérletet venni?

Figyelt kérdés
Igaz van pénztár de zárva volt,az ujságos meg nem tart bérletet. (Vasárnap volt,du 1óra)
2011. nov. 11. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mész kb. 1 km-t, és a villamos megállóban általában van mozgóárus.
2011. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Magán a Zugló vasútállomáson a MÁV pénztárban is tudsz venni....
2011. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hol van ott MÁV pénztár? Milyent adnak ott? Sima bkv bérletet vagy papir mávos bérletet? (nekem kismama kellett volna.)
2011. nov. 11. 19:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Némelyik metróállomáson sem lehet. Előre kell tervezni sajna. Amúgy mint írtad, lehet, csak későn érkeztél. Legutóbb én a Déliben jártam így, ami ráadásul jóval nagyobb állomás, késett a vonatom, bezárt a pénztár. Így kénytelen voltam jegyet venni.
2011. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Magán az állomáson van a pénztár...

MÁV papírra nyomtatják.

2011. nov. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Abszolut nem volt nyitva vasárnap du. Igy aztán elmentem(muszáj voltam lógva) a Keletibe megvenni. Itt ahol lakok csak ideiglenes pénztár van.Ami azt jelenti 1-7 között van nyitva.
2011. nov. 11. 20:34
 7/21 anonim ***** válasza:
Az a pénztár minden nap nyitva van, vasárnap is nyitva volt...
2011. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 10 deka farhát ***** válasza:
Azok a pénztárak teljes üzemidőben nyitva vannak. Maximum pisiszünetet tartott a pénztáros, mivel ő is csak ember...
2011. nov. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 darujev ***** válasza:

Nem tudom, hogy az ottani pénztár, hogy van nyitva (a BKV honlapján persze fent van), de azért annyira ne legyen már muszáj lógni.. Bármikor meg lehet venni előre a bérletet, bármilyen dátummal. Kivétel a következő évre átlógók, ott max 30 nappal korábban, illetve a következő évi bérletek, mert dec. közepe táján (vagy után..) kapják a pénztárosok a készletet.

Ez azért nem követel olyan hatalmas előrelátást.. amúgy meg Pestnél élhetőbb városokban sincs minden (nagyobb?) kereszteződésben pénztár, sajnos mondjuk az automaták terén elég rosszul áll a cég.

2011. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Csak úgy jártam h elfogyott a pénzem akkorra, és igy megkellett várnom a hóeleji utalást. S ezért kellett lógnom. Egyébként megnéztem,vasárnap egész nap zárva van az a pénztár.Bosnyák tér, 7-es autóbusz-végállomás *

6.00-20.00 8.00-16.00 Zárva Hétköznap szombat ill vas.

Mondjuk valaki folyamatosan lóg,rendszeren.Szerintem az az 1-1 megálló havi szinten nem gáz. Vagy igen?

2011. nov. 13. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!