Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen durva már hogy a Zugló...

Milyen durva már hogy a Zugló vasútállomásnál nem lehet BKV bérletet venni?

Figyelt kérdés
Igaz van pénztár de zárva volt,az ujságos meg nem tart bérletet. (Vasárnap volt,du 1óra)
2011. nov. 11. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A Bosnyák tér onnan kb 1,5-2 km-re van...

A MÁV pénztár nyitva van minden nap...

2011. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Szerintem az az 1-1 megálló havi szinten nem gáz."

Tisztázzuk: csak akkor számít lógásnak, ha aznapra egyáltalán nincs érvényes bérleted. Ha utólag veszed meg, akkor utólag lesz aznapra bérleted, így erkölcsileg senki nem vethet meg. Persze azért jobb ilyen esetekben nem találkozni ellenőrökkel, mert ők nem fogják elhinni, hogy bérletet mész venni.

2011. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 10 deka farhát ***** válasza:
A MÁV pénztár vasárnap is nyitva van egész nap, ne mondd már, hogy nem!
2011. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek,Zuglónál nem tudom hol van a máv pénztár... S onnan lehet hogy 1-2 km a Bosnyák tér,de az összesen 1megálló piros(bocsánat!) 7E-vel.. De ha felkel a lányom majd elmegyek és megkeresem:)
2011. nov. 14. 10:35
 15/21 anonim ***** válasza:
Zuglóban nem lehet, de Nyugatinál igen, az aluljáróban van BKV jegypénztár (én vasárnap este 9-kor vettem bérletet, elég jó a nyitvatartása). Következő megálló vonattal.
2011. dec. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 10 deka farhát ***** válasza:
Zuglóban a MÁV pénztár a megálló épületében van (az aluljáró felől lehet bemenni). Nem túl bizalomgerjesztő, mert főleg így télen, behúzódnak a csövesek, de azon kívül hogy büdösek, általában nem zaklatják az embereket.
2011. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát szerencse h nem zargatják az embert.. Van ahol igen:( Most be kellene menni a Nyugatiba h bérletet vegyek ha a Bosnyák térre megyek? s Nyugatiból vissza a Zuglóba ? Fél óra kiesés,s egy másfél éves kisgyerekkel azért huzós az ilyen...
2011. dec. 7. 11:26
 18/21 anonim ***** válasza:

Leírom mégegyszer lassan érthetően:

Zuglóban a MÁV pénztárban tudsz bérletet venni. Amikor van vonat van pénztár is kivéve a nagyon hajnali órákat.

Nem kell sehová menned, tudsz ott bérletet venni-ha akarsz.

2011. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
én egy átkozott jegyet vagy bérletet szeretnék venni bkv-st..és sehol sincsen jegyárus....
2014. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Neked is leírom mégegyszer: BKV bérletet a MÁV pénztárban tudsz venni.
2014. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!