Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Át szoktad adni a helyedet?

Át szoktad adni a helyedet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 07:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha kéri. Magamtól soha nem adom át, mióta egyszer átakartam, a banya meg pampogott (gyakorlatilag lecseszett), hogy ő azt a helyet nem szereti... Nyalja ki a seggem mind ezek után.
2009. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom valakin, hogy jobban szüksége van rá,mint nekem,akkor át. Például ha egy atléta alkatú srác lihegve felszáll, felkelek, hadd üljön le, vagy épp, ha terhes a nő,...


de azt én is utálom,amikor a mami/papi meg tudna ölni a tekintetével.. Vagy amikor levágja a százas sprintet a busz után, utána meg rinyál,hogy hadd üljön le (mindezt egy olyan helyi járaton,amelyik 3 percenként jár...)

2009. szept. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
98%

Terheseknek és kisbabával utazóknak mindig. Nyugdíjasoknak csak csúcsidőn kívűl és csak akkor ha a megállóban állt és nem futott a busz után és elérhető közelségben van a hely ajtó mellett.


Volt már hogy az ajtó mellett volt üres hely de neki a beljebbi hely kellet amin én ültem. Akkor mondtam neki Átadom a helyemet. Ott azon az üres széken szoktam utazni. Vagy a másik verzió. Csókolom a BKV-n nincs helyjegy tessék az üres székeket elfoglalni.

2009. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

Szinte kivétel nélkül mindig állok, ha ülök, akkor valószínűleg hót üres a busz (:

Amúgy át szoktam adni igen.


16L

2009. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%

Sziasztok!

miért is kéne a férfiaknak előbb átadni a helyüket?

tegyük fel:

ül a buszon egy 20éves fiú és egy 20éves lány. egyikük sem mozgássérült,terhes,öreg,nem fáj a lábuk. stb.

milyen alapon álljon fel a fiú ilyenkor, ha lány is ugyanolyan helyzetben van?

2009. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!