Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Át szoktad adni a helyedet?

Át szoktad adni a helyedet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 07:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Kedvemtől függ. Van, amikor a mami nem ül le, mert hogy neki rosszabb leülni és felállni, mint állva maradni. Ilyenkor fel tudom húzni magamat, mert ha nem adnám át, akkor pampogna.
2009. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Én csak terheseknek, öregeknek soha, mert még pofáznak is hozzá és variálnak még a helyen is!
2009. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
97%
Régebben mindig. Mostanában már van hogy nem. Sok banyus azt gondolja, hogy az természetes, hogy át adja egy fiatal a helyét, és meg sem köszönik, sőt lecsesznek, hogy nem vettem észre azonnal, hogy ő ott áll.
2009. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az a természetes, hogy idősnek, várandósnak, kisgyerekesnek átadjam a helyet, és át is szoktam. Igaz, a kikent-kifent nénikkel kapcsolatban azért néha elgondolkodom, hogy érzi magát annyira fiatalnak, hogy egy kiló festék van az arcán, de azért inkább nekik is átadom a helyet. Szégyellheti magát az, aki ilyenkor a könyvébe temetkezik, vagy sürgős bambulni valója akad az ablakon át...
2009. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
80%

Én is kismamáknak, kisgyerekeknek, és időseknek mindig átadom.


17/L

2009. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
Talán a vezetőülést mégse adnám át másnak... Buszon meg az az ünnepnap mikor néha helyhez jutok én is és nem az alsó lépcsőn nyomom a képem az ajtóhoz. Csinos lányoknak szívesen adok helyet, mondjuk az ölemben ;):D
2009. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
97%
Terheseknek igen. Idősek közül csak annak aki tényleg "rá van szorulva". Aki pampog, annak csak azért se. Inkább megyek 1 kört a busszal, és 20 perccel később érjek haza, de ha tiszteletlen velem, nem fogok felkelni!
2009. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
Én sose adom át senkinek.Adják át mások.Én olyankor úgy teszek,mintha nem venném észre,h át kéne adni.18/L
2009. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

én mindig átadom, idősebbeknek is, terheseknek is, sőt kisgyerekesnek is.

Viszont felháborít, hogy a körülöttünk ülő magukat férfinak valló emberek ülnek és ezt végignézik. Vagy belemélyednek az újságjukba, vagy simán tudomást sem vesznek az egészről. Vagy mikor én egy 12 órás műszak után 3 táskával felszállok pl. a hévre, mindegyik faszjancsi ül, de egyiknek sem jutna eszébe átadni.

Szégyen, hogy ezeket a dolgokat legtöbbször csak a nők teszik meg. Engem is zavar a kikent kifent vén pina, de attól még öreg és átadom, nekem semmiből nem tart végigállni x megállót és gondolom másnak sem, ez csak kifogás.

27/N

2009. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
a 18 éves csaj aki meg sosem adja át, szégyellheti magát. De komolyan.
2009. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!