Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Estefelé mennyire gyakoriak...

Estefelé mennyire gyakoriak az ellenőrök BKV-n?

Figyelt kérdés

Olyan este 5-6-7 óra felé. Amelyik járatokkal utaznék, az a 2-es villamos, 3-as villamos, 1-es villamos, 173E busz. Persze nem mind egyszerre, hanem hol ez, hol az. :)

1-es lágymányositól thököly útig, 2-es végállomástól végállomásig, 3-as gubacsitól bosnyákig, 173E zugló vasútállomástól vagy bosnyáktól újpalota végállomásig.


Mennyire kell tartanom az ellenőröktől? Gondoltam, ha nem jön, akkor nem lyukasztok, de észre fogom vajon venni, hogy ő ellenőr? 10ezerért havonta nem tudom megvenni a bérletet, mivel nem keresek annyit...mennem meg muszáj heti 2x oda-vissza. Mennyire lehet elbliccelni, legalább néha-néha egy-egy vonaljegyet?


2012. máj. 23. 08:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Én 140 kilósan minden komolyabb "előképzettség" nélkül letekertem minden másnap 12 km-t 35-40 perc alatt, akkor egy hölgynek kis edzéssel nem jelenthet gondot...
2012. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszi! Most kitaláltam, hogy héven nem lyukasztok, ha nem jön, akkor azt megúszom, és 3-as villamossal fogok járni, ott meg kibírom azt az 1 vonaljegyet. Bosnyákon leszállok, és ahová megyek, megkérem, hogy jöjjön ki értem bosnyákig kocsival, 5 km kb. Remélem ennyit megtesz heti 2x nekem...biciklire egyszer talán rászánom magam, de oda-vissza 54 km, azért az kicsit húzós már szerintem...legalábbis nekem biztosan, hiába sportolok mellette.
2012. máj. 23. 10:21
 13/34 anonim ***** válasza:
45%
Igen, az neki csak kb. 5000 Ft-ba kerül egy hónapban. Kérd meg, hogy menjen érted hazáig, úgy neked teljesen ingyen lesz!
2012. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
vegyél diákbérletet, ha szerencséd van, akkor nem kérik hozzá a diákot :)
2012. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Miért kérném, hogy hazáig jöjjön értem? Nem tudom miért kell bunkózni...amúgy se parancsoltam volna rá, hogy már csak azért is jöjjön elém, hanem megbeszéltem volna vele. Ha azt mondta volna, hogy nem, akkor nem...


Amúgy meg úgy döntöttem, hogy veszek bérletet, ez van. Majd mást nélkülözök...vita lezárva, nem kérek több oltogató és szapuló kommentet. :)

2012. máj. 24. 11:25
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

nagyon sokáig, évekig megvettem a bérletet de azért amikor azt hallja az ember hogy 100 milliós végkielégítéseket osztogatnak miközben megráz az áram a 75 ös trolin...

egy éve bérlet nélkül járok és leszarom ki mit gondol de amig lopnak a bkv-nál ahelyett hogy a szolgáltatás szinvonalát emelnék a fosról legalább szarra, addig továbbra sem fogok bérletet venni, és megnyugodhattok afelől hogy a bkv és a máv is nem azért veszteséges mert sok a bliccelő...

2012. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, az olcsó sört is ellopod a közértből, mert nem elég jó a minősége.
2012. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer már kiszámoltam, hogy egy 100 milliós végkielégítés a BKV-nál egyetlen (EGYETLEN) napi gázolajköltséget jelent.

És nem számoltam az összes dolgozó napi bérét, a villamosokba metróba az áramot, és nem karbantartottunk, fejlesztettünk semmit.


Bizony megnyugodhattok, a bliccelők és az elmaradt állami támogatások miatt tart ott a BKV ahol.

2012. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

Ez a 100 milliós duma nem más, mint egy képzlet ideológiai alap a bliccelőknek a lopásra.

Tudod, az alkoholista sem alkoholista, csak iszik néha valamit... Néha minden órában...

2012. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
láttátok ti már milyen buszok trolik közlekednek ? Szerintetek ezek a gépek alkalmassak a forgalomban való részvételre? Szó szerint életveszélyesek. Az olcsó sör 100 ft és nem 400. Van választásom hogy vegyek szart olcsón vagy jót drágán de itt csak szart kapok bazi drágán! Ennyire vakok vagytok ?? Nem veszitek észre hogy minden olyan cég veszteséges ami állami kézben van?
2012. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!