Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az ellenőrnek ilyen esetben...

Az ellenőrnek ilyen esetben ugye hogy nincs joga megbüntethetni?

Figyelt kérdés
Hétvégén éjjelenként kissé berúgva felszállunk a BKV buszra és "buszozunk". Amikor jön az ellenőr akkor megmagyarázzuk neki hogy mi nem "a" pontból "b"-be megyünk" csak úgy buszozunk. Ez nem számít szolgáltatás igénybevételének, hiszen csak buszozunk egy jót.Ezért nem fizettetheti ki a pótdíjjat, hiszen ilyen jellegű dologra nem kell jegy vagy bérlet mert mi csak buszozunk. Volt hogy össze is verekedtünk az ellenőrrel, mert le akart szállítani. Mit képzel magáról? Veletek volt már ilyen?
2011. nov. 15. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

degenerált hülye .. XD Ilyen jót is rég röhögtem..

Öcsém, ha felszállsz a buszra (ha átléped az ajtó határvonalát) akkor már igénybe vetted a szolgáltatást így aztán jó hogy meg akar büntetni. Olyan nincs hogy csak poénból felülök rá mert kedvem van és nincs semmi célom..

Egy busz azért jár éjszaka is hogy ha vannak utasok azok megfizessék min. a benzin árát vagy még többletbevétel is legyen belőle. Tehát nincs jogod felháborodni mert a BKVnak van igaza

2011. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerződésből 3 fajta van: Írásbeli, szóbeli, és ami ráutaló magatartással jön létre. Na az utolsó pont az, amit ti csináltok, felmásztok a buszra, tehát elfogadod a szerződést, de nem fizeted ki a szolgáltatást. Jogosan akarnak titeket lepattintani.

Másfelől egyetértek veletek, az ellenőr verve jó, akinek a munkája ge ciség, az így jár. Párszor már az én fejemben is megfordult ez a részegen buszozás csak úgy, a legalkalmasabb erre a 74-s régi troli. Ott nem nagyon spórolnak a fűtéssel, és általában fiatalok vezetik, akik hajtják is a Sztálin emlékeit.

2012. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Lehet hogy idézek a szavaidból genyó munka,de ha a bkv-hoz ilyen munkakörben volt felvétel,akkor amikor valaki munkanélküli,és segélyen volt,és máshová meg nem veszik fel,és a családját meg saját magát el kell tartania,akkor az ember még ezt a munkát is elválallja.Vannak köztük rendesek is,és vannak szigorúbbak is.Nem mindenki egyforma.

2012. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: Vádlott a bíróságon védekezik.

-Tisztelt bíró úr! Én nem loptam el azt a biciklit, hanem csak kölcsönvettem.

-Tudomásul vettem. Akkor önt nem két hónapra fogom elzárni, hanem csak 60 napra!

2012. jan. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ez egy provokátor kérdés...felesleges válaszolni...kamu az egész...gumicsont.
2012. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!