Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az ellenőrnek ilyen esetben...

Az ellenőrnek ilyen esetben ugye hogy nincs joga megbüntethetni?

Figyelt kérdés
Hétvégén éjjelenként kissé berúgva felszállunk a BKV buszra és "buszozunk". Amikor jön az ellenőr akkor megmagyarázzuk neki hogy mi nem "a" pontból "b"-be megyünk" csak úgy buszozunk. Ez nem számít szolgáltatás igénybevételének, hiszen csak buszozunk egy jót.Ezért nem fizettetheti ki a pótdíjjat, hiszen ilyen jellegű dologra nem kell jegy vagy bérlet mert mi csak buszozunk. Volt hogy össze is verekedtünk az ellenőrrel, mert le akart szállítani. Mit képzel magáról? Veletek volt már ilyen?
2011. nov. 15. 13:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Te tanultad azt,hogy ilyen hü.lye vagy,vagy így születtél?

Tegyük fel,hogy fodrász vagy.Elmegyek hozzád,levágod a hajam,és nem akarok fizetni,mert szerintem csak megigazítottad,szerinted viszont szolgáltatást vettem igénybe!Szerinted kinek lenne igaza?

2011. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De mi csak buszozunk egy jót. Senki elől nem foglaljuk a helyet...nincs plusz munkája a soförnek. Nem jó példa se a taxi se a fodrász, mert a taxinál külön érted jön el, a fodrász pedig csak egyedül téged nyír meg. Viszont a busz ha felszállunk, ha nam akkoris megy az útvonalon. Így nem károsítjuk ezzel a BKV-t, ígyne szóljon be ezért semmi jöttment ellenőr
2011. nov. 18. 09:19
 13/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld csak:) De aztán ne csodálkozz majd, ha a biztonságiak úgy dobnak le titeket a buszról, mint macskát szarni:)
2011. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
mucsajröcsögei-e vagy? vagy nyóckerbú vagy?
2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Srác te egy mekkora sötét gyökér vagy! Én se betörni fogok hozzátok menni. "Csak" körülnézni..
2011. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat is tudok. Nem megkarcolom az faterod kocsiját,hanem csak ellenőrzöm hogy elég vastag-e a festék.

Nem beb@szom a szélvédőjét,csak megnézem mennyire rideg.

Nem fölgyújtalak,csak megnézem tűzálló vagy-e.

2011. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha a busz elindul a megállóból, akkor A pontból B pontba visz, így az már utazásnak minősül. Ha te nem szállsz le B-ben, hanem visszamész vele A-ba, akkor is.
2011. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
maximálisan többlet munkát csinálsz a sofőrnek,+ költséget a BKV -nak, ha a te eszeddel nézzük a dolgot,ugyanis utánad már kell takarítani a sofőrnek, rosszabb vezetni a jármúvet,(próbáld meg eltolni a talicskát üresen, és trágyával megrakva).BKV-nak meg nő az energia fogyasztása!!!
2011. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igaza volt az ellenőrnek, max akkor buszozhatsz ha ismered a vezetőt
2011. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Van az a vicc, hogy egy ember bemegy az étterembe.

Jön a pincér.

-Uram hozhatok valamit?

-Felőlem.

-A pincér hoz egy húslevest.

A vendég megeszi.

A pincér kérdezi:

-Második fogást hozhatok?

-Felőlem.

A pincér kihoz egy adag pörköltet. A vendég megeszi.

A pincér megkérdezi:

-Uram hozhatok inni?

-Felőlem.

A pincér kihozza egy pohár bort, a vendég megissza.

Miután a vendég megebédelt, a pincér hozza a számlát.

Mire a vendég: -Uram, én nem akartam semmit sem enni, csak maga hozta ide az ételeket.

A pincér dühös lesz, hívatja a főnököt. Az először morcos lesz, majd elneveti magát.

-Tudja mit uram? Nem kell fizetnie, ha átmegy a szomszéd étterembe és ott is megcsinálja ugyanezt.

-Nem tehetem.

-Dehát miért?

-Mert onnan jövök!

2011. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!