Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a volánon bediktálják az...

Lackaaa kérdése:

Ha a volánon bediktálják az adataidat az ellenőrnek, mi lesz?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja az összes információt rólad és megakar szivatni, bediktálja az adataidat az ellenőröknek, akkor mi lesz?
2010. okt. 27. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor ha minden jól alakul 8az ő szempontjából9 gyakorlatilag tényleg meg tud sz0p@tni.

egyszer engem is rajta kaptak bliccelésen, bár nem szoktam tényleg, csak 2 megállóért kicsit drágának találtam a jegyet, tudom akkor meg gyalogolhattam vna is stb.....nem ez a lényeg most, de hát ugye előadtam szépen, h hűűűű elfelejtettem a bérletemet, otthon hagytam, erre kérdi személyi, erre én jajjj, hát azt ugyanabban a tokban tartom, mint a bérletet, együtt az összes iratommal együtt stb......erre mondja az ellenőr, h nah, akkor diktáljam az adataimat, persze vmi kamuadatokat adtam meg, pl. abban a faluban, amit lakhelyként adtam meg nincs is olyan utca LOL...mind1, de ha most akartam vna, akkor azt, akire épp aktuálisan pikkelek, simán megszívathattam vna, amennyiben néhány alapvető adatot tudok róla (cím, anyja neve, szül. dátum, szül hely....ezeket meg nem annyira nehéz kideríteni vkiről........

2010. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont remélem, h nem azért kérdezed, mert erre készülnél, ugyanis nagyon könnyen visszafelé is elsülhet a dolog, és akkor nem csak blicceltél, hanem még hazudtál/félrevezettél is, ha meg ráadásul létező személy adatait adtad meg, akkor utána még ő is följelenthet, tehát ha vkivel bajod van, akkor állj oda elé, és nem ilyen furfangos bosszúkat találj ki, persze lehet, ha kérdés csak teljesen elméleti jellegű.
2010. okt. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem készülök, buszozni se szoktam mert belvárosba lakok és minden közel van, ha nincs akkor kocsi... ez most csak kíváncsiság ha netán megesne velem egy ilyen
2010. okt. 27. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!