Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Közterület felügyelők az...

Közterület felügyelők az ellenőrökkel? Szép mutáció. Most mi lesz? :' (

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 10. 14:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
75%
Te is legyél büszke magadra Fletó/Hagyó stb II.
2011. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
66%
A nyáron mentem fesztiválra és egy mellettem ülő srácot azért bűntettek meg 9000 FT-ra mivel, azon az engedélyen, amivel a 90%-os engedményre jogosul, hibásan volt rá nyomtatva a lejárati dátum és az ellenőr ott közölte vele hogy ez már 1 hónapja lejárt.
2011. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
73%
Az nem az ellenőr hibája, ráadásul honnan tudod, hogy tényleg hibás volt és nem ő csalt? Nézte volna meg amikor vette.
2011. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Aki bliccel az fizessen, akár többet is a jelenleg meghatározottnál, aki bliccel meglopja a BKK-t, meglopja az ott dolgozókat és engem is meglop aki mindig is megvettem a bérletet!


Nem vagyok gazdag, rosszul esik havonta 2x 10.000-et kiperkálni, de legalább nem vagyok szemét bliccelő tolvaj!


És nem, nem akarom nektek bliccelőknek fizetni a jegyetek, mert amit én fizetek az pl. a sofőr fizetése, az üzemanyag ára stb, és ezt mindenki fizesse ki magának Vagy Ne Utazzon!!!

2015. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!