Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Közterület felügyelők az...

Közterület felügyelők az ellenőrökkel? Szép mutáció. Most mi lesz? :' (

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 10. 14:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
Feltartóztathat és visszatarthat, akár testi kényszerrel is. De oda az ellenőrök nagy fegyverténye, a felismerhetetlenség, ugyanis amíg ők civilben /mivel a BKV büntetés orientált/ addig a közterületesek az egyenruha miatt világítanak a tömegben.
2011. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell azért izgulni annyira, hiszen nem mindenhol lesznek együtt, és összességében az ellenőrzések száma sem nő meg. Nem a bliccelést akarom népszerűsíteni, csak az a probléma, hogy megint nagyon elrontották, a BKV újra bebizonyítottá, hogy a problémák megoldására nincs megfelelő eszköze.
2011. jan. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
50%
A megoldás az lenne mint a Volán buszokon, és akkor megszünnének a csövesek is. Persze a szolgáltatásnak is kéne javulnia. A volán busz is 20-30 percenként jár néha de ott nincs sok késés, és tiszták a buszok.
2011. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
19%
hogy mi lesz ebből kérdező, te nyomorult nehéz meg venni azt a jegyet ? élősködőkkel ezt kell tenni amugy meg a közteresek valóban csak eggyneruhába intézkedhet erre törvény van , DE civilbe is láttam őket szal jah...
2011. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nyomorult?:)

Sajnálom, de nem állok olyan jól anyagilag, hogy százmilliós végkielégítéseket finanszírozzak. Ha nálad ez már a nyomorult kategória, akkor ám legyen...:)


Egyébként meg nagyon könnyen dobálózol a szavakkal, annak ellenére, hogy semmit sem tudsz rólam... (ill. annyit, hogy nincs kedvem olyan helyekre pénzt adni, ahol annak 90%-a eltűnik:)


Nyilván, ha élőben beszélgetünk, akkor is hozzám vágtad volna ezt a jelzőt, mert fel sem tételezem, hogy itt keményebbnek és butábbnak adod ki magad, mint amilyen vagy:)

2011. jan. 23. 17:50
 16/34 anonim ***** válasza:
29%

Az ilyen idióta hozzáállás miatt tart itt az ország. Senki sem fizet semmit, mindenki ott csalja el a kötelességét ahol tudja.

Ezek szerint te se vagy jobb a BKV-soknál, te is lopsz.

2011. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a a vezető réteg kezdte lenyúlni, aztán látta értelmetlennek az ember:) Ha meg az emberek kezdtek el így hozzáállni, az sem jogosítja fel a vezető réteget a lopásra.

Meglopnak 10 millió embert és fizessek nekik?:D

Én odaadom a pénzemet, hogy ők bánjanak vele. Osszák szét, fordítsák arra amire kell, fektessék abba, amibe kell, mert ők értenek hozzá... Na persze rohadtul érdekelheti őket, hogy az én és másik 10 millió ember javára forgassák a leadózott forintot... Nem véletlenül ilyen rossz az adózási morál...

Ha látnám, hogy a leadózott x forintomból y-t kap a kórház, z-t az öregek otthona és n-et befektetnek, akkor boldogan adóznék és lyukasztanék... De amíg x/2 a zsebükbe megy, addig úgy gondolom, hogy én is eltudom költeni, nem kell, hogy nekik adjam... Ha nem olvastam volna, hogy hány kamu tanácsadó céget finanszíroztak abból a pénzből, amit eddig bérletre költöttem, akkor lehet, máig lenne bérletem:)


Abban teljesen igazad van, hogy ez sem normális, amit többen csinálunk, hogy minél kevesebbet próbálunk befizetni az államnak és az ilyen vállalatoknak, mint a BKV, de a nyomorult jelzőt akkor is kikérem magamnak.

2011. jan. 23. 21:48
 18/34 anonim ***** válasza:
25%

Pedig megérdemled. Amikor te lopsz akkor nem csak a vezetőket lopod meg, hanem az összes ott dolgozót is.

Ám legyen, de akkor ne sírj, ohgy nincsenek fűtve a buszok és szétesik az összes. Meg azért se, hogy megbüntetnek.

2011. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%
Pont azért nincsenek fűtve, mert hazalopták az összes pénzt, amiből még talán új buszokra is telet volna. A bérlet/jegyárak a fellegekben vannak, nem fogok a BKV vezetőség új audijára költeni, inkább a sajátomba tankolok. Szánalmas, amit művelnek. Legyen, a bérletár mondjuk 4e Ft, egy jegy meg mondjuk 50ft, biztosra veszem, hogy az emberek nem fognak bliccelni. A kérdező nem nyomorult, inkább az, aki birka módjára megveszi a 9800ft-os bérletet és tömi a már amúgy is százmilliókkal gyarapodott vezetőket.
2011. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
43%
Na több ilyen h*lye is van látom. MILYEN ALAPON ÍTÉL EL TOLVAJ TOLVAJT? :D
2011. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!