Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV-nál mindent elcsesznek?...

A MÁV-nál mindent elcsesznek? Most az én javamra tévedtek, de ennek sincs semi értelme

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vonattal akartam eljutni kelenfoldre. Az IC/gyorsvonat tobb mint masfel orat kesett, ezert elautoztam a kozeli varosba, ahol egy masik IC-vel mentem el Kelenfoldre (azaz IC nem all meg a mi varosunkba)


A jegyet nem tudtam az appban visszavaltani, ezert a fenti tortenetet leirtam a MAVnak es kertem, hogy az eredeti jegy arat teritsek vissza


Most visszautaltak az eretdeti (fel nem hasznalt) es a kesobb megvasarolt es felhasznalt jegy es ic potjegy arat is.


ma 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Egy összeomlóban lévő nagyvállalatnál az lenne a csoda, ha nem így lenne.
ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lemondtál az utazásról a késés miatt, ilyenkor kötelesek a kiindulási állomásra ingyen visszaszállítani. Azt nem tudják, hogy a második jeggyel te valójában továbbutaztál és nem szálltál le az eredeti kiindulási állomáson, mivel csak egyszer csipogják le. Bár hogy azt hogy nézték be, hogy az IC meg se áll ott... Na ez már jó kérdés.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az eredeti jegy nem volt felhasznalva, a masodik jegy + IC potjegy le volt olvasva a kalauz altal. es nem is kertem, hogy teritsek meg annak az arat


Eredeti jegy Simontornya - Kelenfold ez IC/gyorsvonat, nem kell ra hely-jegy

A masik jegy Sarbogard - Kelenfold, ez IC hely jegy koteles vonat (ez nem all meg Simontornyan)

ma 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!