Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A távolsági buszokon van...

A távolsági buszokon van értelme bevezetni a 300 forintos helyjegyet?

Figyelt kérdés

aug. 31. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
igen
aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván aki ebből nyerészkedik, annak igen. Amúgy semmi értelme. Menjen időben ki az állomásra mindenki, aki felfér, az felfér, aki a sor végén állt az meg megy a következő busszal... Eddig működött ez, most meg majd felállítják egymást a helyjegyesek meg a helyjegy nélküliek, káosz lesz. A vonaton se jó ez, pedig ott szélesek a folyosók. A szűk buszokon élmény lesz 6-szor felállni. Lesznek olyanok akik meg majd nem akarnak felállni, lesznek nagy viták, ahogy az embereket ismerem.
aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Eddig is vonattal utaztam inkább, ha lehet...ezek után főleg.
aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
2-es: dehogy lesz kaosz, csak az szállhat fel, akinek VAN helyjegye, nincs vita, nincs semmi probléma
aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Vannak olyan járatok, amin ez eddig is így működött. Budapest-Nagykanizsa busz végig autópályán megy, nem lehet állni rajta, arra már 2012-ben "helyjegy" (elővételes jegy) kellett, ha valaki nem akart ottmaradni a Petőfi hídnál másnap reggelig...
aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy tudom, hogy nem kötelező még, csak opcionálisan váltható. Amíg így van, addig lesz káosz.
aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Annak lenne értelme, ha megsűrítenék a járatokat annyira, hogy mindenki felférjen. De hát ahhoz pénz kellene, azt meg ellopják a fejesek.
aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
7-es: ha sürítenék a járatokat, az többe kerülne, ahhoz meg, hogy ezt ki lehessen gazdálkodni, az árakat kellene masszívan emelni.
aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha bevezetik akkor én utána nem fogok busszal menni szerintem.
aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel csak mások nyernek
aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!