Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi értelme van a Széll Kálmán...

Mi értelme van a Széll Kálmán térről 1 megállót menni villamossal a Széna térig?

Figyelt kérdés
Ezt többször láttam, zömmel 40-50 évesnek saccolt utasokkal, akiknek nem lehet gond a 2 megálló közötti utat gyalog megtenni.

júl. 4. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha már van béeletük, miért ne használnák ki? Én is így vagyok vele. A jármű ugyanannyit fogyaszt velem mint nélkülem.
júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sz*rok ott a zebrák, engem idegileg lefáraszt bármelyik irányba elindulni, mert várok, hogy váltson, aztán rohanok, hogy piros előtt átérjek.
júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A kényelem mindenek felett !
júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kész a megálló miért ne használjak.
júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Jogos a kérdés: a fél nép el van hízva veszettül: 2 lépést sem képesek sokan megtenni. Miközben sokan pofáznak, hogy ők aztán sportolnak... Max. a kocsmában:).
júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te miken nem tudsz problémázni! 😒
júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, amit a 2-es ír, a zebránál többet kell állni, mint a villamoson állnék.
júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy még nem vagy 40-50 éves.

16 évesen nekem az is meredeknek tűnt, hogy a TESCOba busszal menjek (gyalog fél óra). Most 40 évesen azért már kétszer meggondolom, hogy gyalog menjek-e, főleg ilyen nyári melegben. És én egyébként egy fitt és mozgékony embernek tartom magam. Sokan viszont erre a korra már nagyon megviseltek, 50 éves korra meg egyáltalán nem ritka, hogy valakinek már a séta is nehézséget okozzon. Nekik igen is gondot, vagy legalábbis nehézséget jelentene azt az utat megtenni.

júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: Az elhízás problémája nem 40-50 éves korban szokott kezdődni. Sokkal problematikusabb, hogy 14-16 évesek képtelenek a 10 percre levő iskolába gyalog elmenni, és inkább anyuci-apuci fuvarozza őket ajtótól ajtóig.
júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de a témához azért szorosan kapcsolódik.

Nekem egyszer a Déliből indulva el kellett érnem a Nyugatiból induló vonatot.

"rizikós átszállási idő"

A Moszkva téren az orrom előtt csukta be a vezető a négyeshatos ajtaját. Akkor a villamos után futva utolértem a Széna téren, és így elértem a Nyugatiból induló vonatot is.

júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!