Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elképzelhető, hogy előbb...

Elképzelhető, hogy előbb utóbb valaki rosszul lesz, esetleg akár rosszabbul is járhat a klíma nélküli tömegközlekedési eszközön ebben a nagy melegben? Például ott van a HÉV?

Figyelt kérdés

júl. 15. 16:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Hol volt szó oxigénről? A melegtől is rosszul lehetsz, mindegy mennyi oxigén van.

júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%

"Napon nem lehet kibírni, még fiatalon sem, képzeld az öregek..."


Miért ne lehetne kibírni? Attól hogy te cukormázból vagy attól egy normális embernek semmi gondot nem okoz ez a kis meleg. Gondolom neked be kell szedni 10 féle vitamint, vérnyomáscsökkentőt meg a fél SZTK-t az életbenmaradáshoz egy nap alatt, de egy komoly falusi csávó meg se érzi a meleget. Én ma is kint kapáltam a termőföldön 12 órát a napon utána meg mentem malterezni meg betont keverni 63 évesen. A sok városi irodakukac meg pusztul meg a klímás irodában meg napszurást kap ameddig átül az autoba a mégarázsban verte meg a

júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!