Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyenek az új emeletes...

Milyenek az új emeletes vonatok? Klíma? Kaja? WiFi? Kényelmes?

Figyelt kérdés

Minden infó jöhet ezzel kapcsolatban!


Holnap fogunk utazni egyen.


Előre is köszi



2022. júl. 1. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Kaja....???


Ha viszel magaddal, akkor lesz! :-D

2022. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kaja attól függ, hogy főzöl, vagy mit viszel magaddal :D

Az emeletes vonatokon nincs bisztró/étkező szakasz.

WiFi meg hát a lefedettségtől függ leginkább, sokszor saját korlátlan mobilnetem se jó, mert gyatra a lefedettség.

Klíma nekem bevált, érzetre olyan, mint a FLIRT-en.

Kényelem meg relatív. Nem tudom, mivel utaztál eddig, de nyilván nem egy IC+ szint, mivel ez egy elővárosi motorvonat. Az ülések kb olyanok, mint a FLIRT-en. NEKEM azokkal sincs bajom, valakinek meg 20 perc ülés után fáj a hátsója tőle, szóval ez nagyon egyénfüggő. Nem a legpuhább az ülés, az tény, de szerintem nem is olyan vészes, mint ahogy sokan mondják.

2022. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a mavcsoport.hu-n elnézem a híreketm az ablak előtt elhaladó táj is extra.

Folyadék legyen nálatok!!

2022. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A klíma remek. Kaja, ital az nincs, hacsak nem viszel magaddal: bisztró- vagy étkezőszakasz nincs, de automatát sem találsz. A wifi az baba, vannak töltőcsatlakozók (230V és USB is). Kényelmesnek inkább rövidebb távokon mondanám, távolsági közlekedésben elég kellemetlen tud lenni az ülések kialakítása. Fent vigyázz a fejedre , nem kell magasnak lenni, hogy beverd!
2022. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszii! Mindenkinek ment a zöld pipa:)
2022. júl. 1. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A wifi ezeken működik csak. A régi IC kocsikon és a régebbi, piros FLIRT-ökön 3G-s Telekom modem van, az a hálózat pedig a mai naptól nem elérhető. IC-n utaztam ma, a wifi csak tekert, tekert, tekert, de nem töltött be semmit, a captive portalt se.
2022. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is tetszik, hogy mivel magasabban ülsz jobban ellátni a tájon.

Az is ötletes, hogy az ajtónál egy kis kijelző mutatja melyik vagon mennyire zsúfolt. Így látod érdemes-e elindulni a másik kocsiba helyért.

Jó az utastájékoztató rendszer, nagyon megkönnyíti, hogy jó biztosan jó helyen szállj le akkor is ha ismeretlen helyre utazol.

A hálózati aljzatokért meg külön jár a pirospont.

2022. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

esztergomi vonalon a fenti szint elég imbolygós

egyébként jó vonatok

2022. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ez az emeletes kialakítás velejárója, a kevésbé kanyargós holland vonalakon is jobban kileng egy emeletes szerelvény, mint egy nem emeletes.


7-es, a zsúfoltságjelző említését külön köszönöm, mert eddig nem tűnt fel, csak külföldön láttam ilyen , talán a Hitachi valamelyik vaskerekeken gördülő űrhajóján.

2022. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha emeletes vonat akkor KISS lesz nos büfé azokon nincs, klíma van, wifi általában van.
2022. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!