Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyiket szereted jobban,...

Melyiket szereted jobban, melylk kényelmesebb?!

Figyelt kérdés
🚃Villamos
2021. szept. 10. 19:21
A kérdező szavazást indított:
CAF 🥰
COMBINO 😂
26 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
COMBINO < Sánta póniló
2021. szept. 10. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Combino szinte minden szempontból sokkal jobb, de utazni jobban szeretek a CAF-on.
2021. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nagyjából tökmindegy.


A Combinoval az a bajom, hogy láthatóan le vannak pusztulva belül, ami érthető, tekintve, hogy nem mai darabok és ki is vannak használva rendesen.

2021. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden, amit az 1-es írt.


Hosszabban.

Rühellek Combino-n utazni.

Egyfelől 1+1-es üléselrendezés van, nincs ülőhely, ha van is, csak folyosó melletti, tehát fölém lógnak az álló utasok. Általában az 1-es villamos vonalán utazom és sokszor 20-30 percet, azért szeretek leülni, bekuckózni.

Másfelől én enyhe asztma vagy ki tudja, mi miatt szinte szó szerint fulladok párás és/vagy elhasznált levegőben. Namost a Combino-k esetén nem tudom, hogy belső keringetés van, vagy semmilyen szellőztetés nincs, de számomra iszonyatosan fullasztóak.


A CAF-on van levegő, hűvösebb (meleget nem bíróként ez hatalmas előny nekem télen is, nyáron is), 2+1-es üléselrendezés van, sőt, a kerekek miatti kényszer másfelesek is kényelmesek, ráadásul világos hatású az egész jármű.


Szóval tudom, hogy műszakilag a Combino a jobb, csak... nekem ne kelljen rajta utazni. (Ha hétvégén vagy kiiktatásos menetrendben az jön, szerintem még grimaszolok is. :D )

2021. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem utasként mérsékelten érdekel a műszaki színvonala , legalábbis amíg megy és nem áll le alattam. Így egyértelműen a CAF a kedvenc a tág, átlátható terekkel.
2021. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

CAF szerintem szebb, a klíma fantasztikus, jó az utastér elrendezése, viszont az ülések valami borzasztóak. Anorexiás, 30 kilós kislányokra tervezték, én a nagyjából átlag férfi testalkatommal már nem tudok rajta kényelmesen ülni.


Mondjuk kb. irreleváns a kérdés számomra, ha 4-6-oson megyek akkor úgyis Combino jön, 1-esen meg úgyis várok egy Tátrát. Ha viszont CAF-os vonalon megyek, akkor jobban tetszik, mint egy körúti Combino.

2021. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


*Tatra (ékezet nélkül)


Tarlos az 1-es vonalat is felújította, már sokszor hanem a legtöbbszőr Caf jön.

2021. szept. 12. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
#6: "1-esen meg úgyis várok egy Tátrát." - Hétvégén nehezen.
2021. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma is Caf-ok mennek az Eteléről tuti.
2021. szept. 12. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!