Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Távolsági buszra egyedül...

Távolsági buszra egyedül utazóként vehetek két jegyet, ha nem akarom, hogy mellém üljön bárki?

Figyelt kérdés

Mennem kell majd Pécsről Szegedre 3 alkalommal, eddig összvissz kétszer utaztam busszal. Az elsőnél nem volt semmi gond, kevesen voltak, sem előttem, sem mellettem nem ült senki, kényelmes volt.

Másodjára viszont tele volt a busz, mellém beült egy izzadt, 110 kilós bácsika, konkrétan megmozdulni nem bírtam anélkül, hogy ne érjek hozzá valahol... Teljesen azt éreztem, hogy 0 a privát szférám, borzalmas volt.


Arra gondoltam, hogy ezt kivédve, a legközelebbi alkalommal úgy vennék jegyet, hogy két darabot. Azért, hogy így a mellettem lévő ülés is "foglalt" legyen, így nem ülne oda más.

Ilyet lehet csinálni?

Vagy van bármi tipp, hogy azt hogy kerüljem ki, hogy mellém üljön bárki?

Második alkalommal konkrétan fel kellett tenni a kezünket, hogy ki mellett van még szabad hely...


2023. aug. 21. 14:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
54%
Ha zéró IS lenne, akkor semmi bajom nem lenne. De a kólán kívül nem létezik kb. semmi, amiből több opció létezik.
2023. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!