Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ekkora út egyedül vállalható?

Ekkora út egyedül vállalható?

Figyelt kérdés

5 éve van jogsim, eddig kb 100ezer kilométert vezettem le balesetmentesen, bár egyszer kisebb koccban voltam vétlen fél.


Na szóval, rokonokhoz mennék autóval Németországba majd 2 hónap múlva kb ha a helyzet is engedni fogja, kb 850 kilométer lenne az út.


Szerintetek ekkora táv egyedül vállalható?



2021. szept. 13. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
2021. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Autófüggő, hogy mennyire fárasztó. Kényelmes sedanban, tempomattal megtehető a táv. 2 óránként megállsz pihenni, kávézni.
2021. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Igen, kényelmes autóval.
2021. szept. 13. 13:51
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Azt hittem már valami kontinens átszelésről lesz szó....de hogy xaros 850km?!?Egy rossz swifttel is megoldhato......
2021. szept. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Leginkább az miatt kérdezem, hogy jön a tél, és Ausztriában keresztül, gondolom ott télen gyakran nem 2 centi hó van, kb hogy mire lehet készülni.
2021. szept. 13. 15:13
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
Megis mikor arasz menni?!?Amugy meg teljesen mindegy hogy havazik vagy sem,mert mint mindenhol máshol a világban ausztriaban is eloszor az autopalyat takaritjak le,es kb a legnagyobb hóban is lehet rajtuk kozlekedni
2021. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Még nem tudom mikor lesz időm és nekik is mikor jó, na meg a járványhelyzet hogyan engedi.
2021. szept. 13. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Téli gumid legyen, de takaritják az utakat és tranzitba nincs probléma.
2021. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy jól tudom hogy osztrákoknál kötelező felszerelés a hólánc? Vagy mit kell még beszereznem?
2021. szept. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!