Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért vannak itt ilyen válaszo...

Miért vannak itt ilyen válaszolók?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom, hogy szerintem rosszul csinálták meg a metrópótlást, akkor csak annyit reagálnak, hogy nem kéne okosabbnak gondolnom magamat a hivatásos közlekedésszervezőknél.

Vagy ugyanezt reagálják, amikor azt mondom, hogy hozzá nem értő emberek festették össze a belvárost sárga festékkel. Aki járt a belvárosban, és ismeri a KRESZ-t, az tudja, hogy az újonnan odapingált jelek nem is léteznek a KRESZ-ben, vagy ha léteznek, akkor is teljesen hibásan vannak felfestve. Miért mondják egyes válaszolók, hogy azt hivatásos közlekedésszervezők csinálták, tehát ne kritizáljam őket, mert úgyis tévedek?


2020. nov. 14. 14:24
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
És ennek mi köze a kérdésemhez?
2020. nov. 14. 22:27
 42/50 A kérdező kommentje:

"sőt EU szinten rosszul értelmezik a jogszabályt"


Attól, hogy Magyarországon nem engedi meg a KRESZ a sárga táblát, más országokban megengedhetik.

2020. nov. 14. 22:30
 43/50 anonim ***** válasza:
59%
Hát annyi a köze hozzá, hogy esetleg fogadd el, hogy van aki jobban ért hozzá, erre céloztam vele.
2020. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Elfogadom, de azért azt ne várd, hogy az első válaszolóhz hasonlóan a probléma létét is tagadjam le csak azért, mert nálam hozzáértőbbek csinálták.
2020. nov. 14. 22:31
 45/50 anonim ***** válasza:
79%

#38: Ne próbáld kiforgatni. Két külön problémakörről beszélünk már. Az eredeti kérdés, hogy miért rossz ahogy most az metrópótlás miatt az átmeneti forgalmi rend módosítást jelölik. A másik pedig, hogy az általános forgalmi jelzések, hogyan vannak karbantartva, vagy módosítva.


#42: Ennek ellenére mindenhol működik a sárga tábla, sárga útburkolati jel az átmeneti forgalmi rendre.

2020. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként csak nem hagyott nyugodni.

Természetesen szabályozva van, hogy ezek a táblák sárgák lehetnek


83/2004. (VI. 4.) GKM rendelet

2020. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

"Az eredeti kérdés, hogy miért rossz ahogy most az metrópótlás miatt az átmeneti forgalmi rend módosítást jelölik."


Hol írtam én ilyet az eredeti kérdésben? Ezt írtam:


"Vagy ugyanezt reagálják, amikor azt mondom, hogy hozzá nem értő emberek festették össze a belvárost sárga festékkel. Aki járt a belvárosban, és ismeri a KRESZ-t, az tudja, hogy az újonnan odapingált jelek nem is léteznek a KRESZ-ben, vagy ha léteznek, akkor is teljesen hibásan vannak felfestve."


Szó sincs róla, hogy csak a metrópótlás miatti sárga felfestést tartom szabálytalannak. Ott van például a Nagykörút, ahol fel van festve a járdára kerékpársáv, és közvetlenül mellette az úton ott van a korábban felfestett kerékpárnyom is. Vagy én magam találkoztam egyszer biciklizés közben azzal, hogy fel volt festve a kerékpárnyom, majd 10 méterrel később egy behajtani tilos tábla biciklis kivétel nélkül. De a 29. hozzászólásban felhozott összes példával is ugyanúgy bajom van, csak éppen nem azokat a példákat hoztam fel, hanem másokat.

2020. nov. 14. 23:06
 48/50 A kérdező kommentje:
És a fő kérdés, hogy "Miért vannak ilyen válaszolók?" végképp nem a metrópótlásról szól, hanem arról, hogy miért kell leszólni rögtön azt, aki egy közlekedésszervezési dolgot kritizál.
2020. nov. 14. 23:08
 49/50 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hagyjátok a fenébe, láthatjátok, hogy itt mindenki hülye, csak ő a herri potter. 😃
2020. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
51%
Ne etessétek a trollt. Vannak némely humanoid jellegű egyagysejtű életformák, akiknek a szültési anyakönyvi kivonatában benne van, hogy mindig igaza van. Valószínűleg még diák, mert ezzel a mentalitással ey munkaheéyről a második nap kivágták volna, vagy a harmadik napon ő mond fel, mert a kollégái kiutálják. Tipikus "enter-arc" enter: minden mondat végén ütném...
2020. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!