Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki nem suzukit akar...

Ha valaki nem suzukit akar venni ezen az oldalon akkor az miért egyből idióza hülye a válaszolók 90 százaléka alpján? Ennyire fáj?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 11:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*idióta.
2019. aug. 31. 11:04
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
A gond ott kezdődik, hogy 3-500 ezerért akarnak "nem Suzukit" venni.
2019. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy akik Suzukit akarnak venni, azok sem reálisan látják a dolgokat, és egy régi Swiftet akarnak megvenni Trabant árban. Ha pedig nem Suzukit akar venni 500-ért, akkor meg azért van lehülyézve. Szóval semmi nem jó. :)
2019. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Másfél misiért is suzukit ajánlottak és ha megmondod hogy nem tetszik akkor meg olyan szinten felháborodnak mintha a szüleire tettem volna megjegyzést.
2019. aug. 31. 11:19
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

A helyzet általában az, hogy olcsó, olcsón szervízelhető, keveset fogyasztó autót keresnek az emberek. Valljuk be, hogy erre pont megfelel a suzuki.

Nyílván igénytől függ, nem mindenkinek Suzuki való. De aki a lehető legkevesebbel akarja megúszni, annak ajánlott, akkor is, ha a 20 éves szakadt bmw jobban tetszene.

2019. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj senkinek. De általàba 300ért jó állapotú bmw audi kellene az embereknek. De persze ilyen nincs. Úgyhogy ezért...
2019. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Nekem jelenleg 2 suzuki van ami tetszik és vennék is , de házra kell a pénz: Vitara vagy sx4 scross mindegyik 4x4 és 1.4 boosterjet motorral. De ezzel csak az utóbbi 1-2 évben vagyok így vele.

Egyéb suzuki nem kéne,

1-1,5 millióból én Golf, octavia, passatot vennék

3-500000 ből, valószínűleg peugeot 206

...Szuzuki meg opel nincs a listámon

2019. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is passatban gondolkodom ennyiért. Meg is említettem. Kaptam a sarat rendesen.
2019. aug. 31. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Itt azok szövegelnek, akik játsszák az agyukat, hogy x millióért vettek valami szart, és szentül hiszik , ami annál olcsóbb, az már a kb frédi-béni autó kategória.

Mindezt mondják 0 szerelési, hozzáértési, meg egyéb tapasztalattal.

Csak egy példa:

Ismerős 3 éve vett egy dízel f astrát, azóta még csak vezérlést sem cserélt benne, beletett kb 45 ezer km-t.

Bontóban én vettem neki kerekeket, 4-et 12 ezerért, meg a két első lengőkar lett cserélve.

Az autót vette 170-ért+átírás.

Olajat, vizet nem eszi, kaszni alul kissé itt ott már rohadt.

De ez csak szépséghiba.


A művészlélek meg megveszi 1.5 milláért a pvc motoros szart, ami futott 350 ezer km-t, majd letérdel neki az injektorsor, motorvezérlő, kettőstömegű, egybetrafó, nagynyomású kompresszor, befecskendezők, pd elem, stb.


Kb olyan darabáron, amiért lehet venni egy régi, de megbízható járgányt.


De hát a magyarok sznobizmusa a végtelenségig elér.

2019. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy hamis állításra van felépítve a kérdés.


Másrészt ha igaz is lenne, senki nem mondta, hogy ezen az oldalon csak tökéletes válaszokat kaphatsz, amiket fenntartás nélkül el kell fogadni. Bárki válaszolhat ezen az oldalon, egy egyszerű regisztráció után és ráadásul semmilyen felelőssége, vagy tétje nincs, hogy milyen választ adnak. Ha tehát a kis pistának az a meggyőződése, hogy a suzuki a legjobb autó a Földön és a többi meg pénztemető, akkor azt fogja írni, hogy hülye aki nem suzukit vesz.

2019. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!