Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki nem suzukit akar...

Ha valaki nem suzukit akar venni ezen az oldalon akkor az miért egyből idióza hülye a válaszolók 90 százaléka alpján? Ennyire fáj?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem vannak alapvető igényeim egy autóval kapcsolatban: megbízhatóság, viszonylag olcsó fenntartás, 6 liter körül egyen, de azért mert diesel és legalább 120-140 le kell bele nekem 300 körüli nyomatékkal. A kényelem és komfortot is hasonlóan fontosnak tartom.

Jelenleg a PD golf 4-em évi átlag 300000-be kerül fenntartásilag, de felkészítés nélkül eddig 3x ment át elsőre vizsgán, bár utóbbinál volt egy rendszám izzó csere, de jó fej volt a vizsga biztos és kicserélte.


Nagyon sokan vannak akik azzal hencegnek hogy pl 3 év alatt csak 100000-et költött a kocsijára...(egy null kilométeres új autó 3 évi szervize is többe van 100000-nél) ezeknek az embereknek a nagyon nagy részének kéne egy összehasonlítás mennyit romlott az autó átlag mióta ők használják. Nagyon nem mindegy, hogy az van kicserélve amit már nem lehet tovább húzni, vagy azt cserélik ki amit kéne.

A tízen pár ezer forintos gumigarnitúráról meg megvan a véleményem... legjobb esetben is 8-10 éves jó profil mélységgel csak ki van keményedve és valószínű repedezik is. Ezek a gumik még a meleg aszfalton is jobban csúsznak a megengedettnél, hát még vízen vagy esetleg hóba, latyakos úton. Az első autómat ilyen téli gumikkal vettem... és szerelőmre hallgatva vettem prémium kategóriás újat. Leírhatatlan a különbség pozitív irányba. Persze aki nem próbálta és inkább vesz 10 éves szemetet,mert jó ez is, annak ezt nem lehet megmagyarázni. Pl most Continental TS 860 van a kocsimon, és ha nem ónos eső esik nem érzem reggel hogy csúszik az út télen. csak akkor mikor kiszállok a cégnél hajnalba, és majdnem hanyatt vágom magamat.


Egy autó kortól függetlenül a megfelelő karbantartástól lesz hosszú távon megbízható!

2019. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert ostobal, bélyemve kell nemetbű
2019. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!