Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért vannak itt ilyen válaszo...

Miért vannak itt ilyen válaszolók?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom, hogy szerintem rosszul csinálták meg a metrópótlást, akkor csak annyit reagálnak, hogy nem kéne okosabbnak gondolnom magamat a hivatásos közlekedésszervezőknél.

Vagy ugyanezt reagálják, amikor azt mondom, hogy hozzá nem értő emberek festették össze a belvárost sárga festékkel. Aki járt a belvárosban, és ismeri a KRESZ-t, az tudja, hogy az újonnan odapingált jelek nem is léteznek a KRESZ-ben, vagy ha léteznek, akkor is teljesen hibásan vannak felfestve. Miért mondják egyes válaszolók, hogy azt hivatásos közlekedésszervezők csinálták, tehát ne kritizáljam őket, mert úgyis tévedek?


2020. nov. 14. 14:24
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Akkor idézd nekem a KRESZ-ből a BKK sávra vonatkozó részt. Hajrá! Hadd ismerjem el, hogy helyes a felfestés és én vagyok az ostoba vadbarom.
2020. nov. 14. 15:10
 12/50 anonim ***** válasza:
54%

A youtube videó nem jelent semmit, minden hülye tud ilyet csinálni, de attól még nem lesz igaz!

Kicsit gondoldj (mármint ha egyáltalán képes vagy rá, amit kétlek), hogy ha MINDENKI szerint te gondolkodsz rosszul, akkor nincs-e nekik igazuk????


NEm emlékeztet az egész arra , amikor "az atuópályán MINDENKI szembejön velem"?????

2020. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Hol a KRESZ idézet?
2020. nov. 14. 15:12
 14/50 anonim ***** válasza:
56%
Attól hogy agyvérzést kapva fröcsögsz, még nem lesz igazad. Nyilván te vagy az Atyaúristen aki egymaga fosta ide a világot...
2020. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy hogy konstruktívan is válaszoljak, a kedves kérdezőnél is az a baj, hogy nem a probléma valódi oldalát fogja meg, és nem konstruktív, építő jellegű hozzászólással él.


Egyszerűen csak fennakad azon hogy "hááá de olyan nincsen a kreszben hogy békákááá" és ezen lovagol, és mindez abból indul ki, hogy megnézett egy videót és elborult az agya.

2020. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen csak fennakad azon hogy "hááá de olyan nincsen a kreszben hogy békákááá" és ezen lovagol, és mindez abból indul ki, hogy megnézett egy videót és elborult az agya."


Nem, én már a videó előtt is tudtam, hogy a belvárosi jelzések köszönőviszonyban sincsenek a KRESZ-szel. Az agyam azért borult el, mert a magadfajta emberek ezt a TÉNYT letagadják és úgy tesznek, mintha szabályosak lennének a felfestések.

2020. nov. 14. 17:13
 17/50 anonim ***** válasza:
67%
Mert azok
2020. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
61%

"Nem szerepel a KRESZ-ben, vagyis nem létezik rá szabályozás"


De szerepel. Hiszen létezik "kivéve ..." kiegészítő tábla, ami bármilyen meghatározás lehet.


"Balesetnél senkit nem lehet felelősségre vonni"


Dehogynem, hiszen egyértelműen jelezve van, ki használhatja az adott sávot, ami nem mellesleg záróvonallal van elválasztva.


"A út szélén lévő tábla is teljesen hibás"


Nem az.

2020. nov. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
61%
Édes Istenem...
2020. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
60%

Ez a youtuber egy idióta.

Ott a tábla a sávokról. Aki el tudott végezni 8 általánost, az tudja értelmezni és tudja, hogy melyik sávra hajthat rá... Ott a kiegészítő tábla sávok jelölése alatt.

Max. egy dolog lehet kérdéses, hogyan lehet balra kanyarodni, ha középen van a BKK sáv.

2020. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!