Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért szidják sokan a gyorshaj...

Miért szidják sokan a gyorshajtókat?

Figyelt kérdés

Szerintem felesleges dolog szidni őket. Te attól nem leszel más ember, hogy elátkozod érte. Te legalább normálisan közlekedel. Az, hogy gyorsan megy és nyer magának +2 percet, attól nem fog változni semmi. Ha meg felcsavarodik egy fára és meghal, akkor az meg legyen az ő baja, hogy nem ismerte a határait.

Majd akkor lehet szidni meg jól megrúgdosni, ha mást öl meg.

De amíg nem okoz balesetet, addig felesleges leszólni őket. Addig azt csinál amit akar.


Van egy másik sztori: Ez most ősszel történt. Éppen akkor érkeztem be a városba, mikor egy szirénázó mentőautó fordult ki. Aztán rá 15 másodpercre egy autós megelőzött nagy sebességgel és viharzott a mentő után. Követte szorosan, de azért volt követési távolság. Nem szidtam le. Ugyanis családtagját vihette a mentő. Valószínűleg szülni.


2017. dec. 27. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz naplót, hogy a mélyenszántó gondolataidat lejegyezd? - tudod olyan titkosat, amit senkinek nem mutatsz meg.
2017. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert esetleg úgy előz, hogy én, mint szembejövő már félig az árokban vagyok már?


"Ugyanis családtagját vihette a mentő. Valószínűleg szülni."

Te ilyen történeteket szoktál kitalálni?!

2017. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem érted. Én ezt az egészet úgy fogom fel, hogy lazán hátra dőlök a kocsiban. Legalább nekem kényelmes. Aztán felőlem villoghatnak, meg előzhetnek. Azt csinálnak amit akarnak. Amíg nem ölnek meg senkit, addig én ezt így fogom fel.
2017. dec. 27. 23:36
 4/19 A kérdező kommentje:

Az előzőt az #1 kommentelőnek írtam.

#2 Nem kitaláltam. Valóban így történt. Azt, hogy szülni vitték a feleségét, csak megtippeltem. Bármi okból kifolyólag vihették.

2017. dec. 27. 23:39
 5/19 D. Brasco ***** válasza:
55%
A kábszi rossz....vagy iszol?
2017. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, ha elkezdek rohanni az utcán egy böllérkéssel, az teljesen OK, amíg egy gyerek nyaka vagy valami bele nem akad. Addig lehetek teljesen idióta ön- és közveszélyes... Ahogy a szabályok és törvények betartása is merőben opcionális...


Normális ember nem növeli a halála esélyeit, ha szül a felesége meg ilyesmi... De bizonyára túl jólfésült törvény- és szabálytisztelő állampolgár vagyok, aki nem tudott élni akkor sem, amikor még motorozott (pedig gyorshajtottam, mint szerintem mindenki, s helyeslem is, hogy azt tettem, vannak idióta táblák kint a pusztában. forgalomban nem szoktam száguldozni, nem biztonságos. ha penge is lennék, mi van, ha megijesztek egy 10 éve először vezető valakit?).

2017. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4 most itt nem egészen arról van szó, amit leírtál.

Például te mész 130-al pályán a külső sávban. És valaki a belső sávből előz meg 160-al. Számtalan ember szidja az ilyen embereket. Pedig véleményem szerint semmi értelme. Senkinek nem ártott ezzel.

Most még leszidtok azért is, mert kimertem nyílvánítani a véleményem. Milyen világban élünk. Hihetetlen.

2017. dec. 27. 23:56
 8/19 A kérdező kommentje:

Bocsánat, #6

Elírtam

2017. dec. 27. 23:56
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem te akadtál ki pár napja, mert nem előzheted meg a szirénázó mentőautót 150-el? Elmondanám, hogy egy ilyen laza csávó, mint te gázolta el a feleségemet, aki szörnyethalt. Ha nem száguldozott volna a barom, akkor meg tudott volna állni. Szóval nem csak szidni fogom a gyorshajtókat, hanem előfordulhat, hogy a piros lámpánál (ha megáll) ki is rángatom az ülésből, és beverem a pofáját. Nyilván nem a mentő UTÁN hajtó kipapáét, hanem az olyan vadbarmokét, mint te.
2017. dec. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*kispapáét
2017. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!