Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti elengednétek a férjeteket...

Ti elengednétek a férjeteket így? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap telefonalt egy ismeros,hogy haza kellene oket Nemetorszagbol hozni a munkahelyukrol. Ferjem megy ertuk,nem tudom rola lebeszelni. A problemam az,hogy oda-vissza 2 ezer km. Amit alvas nelkul egyhuzamban akar levezetni. Mivel amugy sem lenne hol aludni. Es en meg sajnos nem mehetek vele mert 3 szemelyes az autonk es igy 4-en lennenk. Szoval nagyon aggodom. Ti mit tennetek? Nem tudom lebeszelni rola,hogy ez igy nem lesz jo. Ez minimum 20 oras ut. Egyebkent furgonosok vagyunk mar regota,de akkozben a fuvarok kozt mindig megoldjuk a piheneset. Szoval szerintetek egy ember alvas nelkul meg tudja ezt az utat tenni ugy,hogy ne legyen gond? En nagyon felek,a ferjemmel az elmult 1 evben egy percet sem voltunk egymas nelkul. Munkahely is egy meg minden. En nem szeretem ha egyedul autozik. Nekem jogsim nincs. Lehet hogy azert aggodom ennyire,mert veszitettem mar el kozeli hozzatartozot autobalesetben. Legyszives irjatok sokat. Tulreagalom ezt a dolgot?

2017. okt. 19. 08:07
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

"Ha meg nagyon álmos lesz, le fog tudni dőlni (gondolom én) a kocsiban is."


Ja, vagy lesz egy-két mikroalvása és felcsavarodik a szalagkorlátra.

2017. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

Tudsz uszni? -Nem.

Es ha megfizetem?


Tudsz 20 oran at koncentralni? -Nem.

Es ha megfizetem?


...nyilvan akkor sem.


Ha nem eri fel esszel hogy ez nem megy akkor adja vissza a jogositvanyat mielott neki/masoknak baja lesz.

A veronai baleset soforje is azt hitte hogy nem alszik el...

2017. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Bence_ ***** válasza:

Magától senkit se lehet megmenteni.

Szoval ez egy kisteherautó, alszik mahd hátul mondjuk 3 órát.

Matricák meg az üzemanyag is pénz.

Fapados tenyleg jó áron van simán lehet olcsóbb mint az üzemanyag.

2017. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, de felnőtt ember. Azt csinál, amit akar :)
2017. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
18-asnak osztom a véleményét.Lehet nem is a manuszokért megy csak akar már végre egy kis nyugtot. :) Én bediliznék ha valaki állandóan a nyakamon lógna akármennyire is szeretjük egymást.
2017. okt. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A legtöbb, amit egyhuzamban vezettem, 1000 km volt, de soha többé nem vállalnám. El se tudom képzelni, hogy lehet kibírni 2000 km-t alvás nélkül.
2017. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!