Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti elengednétek a férjeteket...

Ti elengednétek a férjeteket így? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap telefonalt egy ismeros,hogy haza kellene oket Nemetorszagbol hozni a munkahelyukrol. Ferjem megy ertuk,nem tudom rola lebeszelni. A problemam az,hogy oda-vissza 2 ezer km. Amit alvas nelkul egyhuzamban akar levezetni. Mivel amugy sem lenne hol aludni. Es en meg sajnos nem mehetek vele mert 3 szemelyes az autonk es igy 4-en lennenk. Szoval nagyon aggodom. Ti mit tennetek? Nem tudom lebeszelni rola,hogy ez igy nem lesz jo. Ez minimum 20 oras ut. Egyebkent furgonosok vagyunk mar regota,de akkozben a fuvarok kozt mindig megoldjuk a piheneset. Szoval szerintetek egy ember alvas nelkul meg tudja ezt az utat tenni ugy,hogy ne legyen gond? En nagyon felek,a ferjemmel az elmult 1 evben egy percet sem voltunk egymas nelkul. Munkahely is egy meg minden. En nem szeretem ha egyedul autozik. Nekem jogsim nincs. Lehet hogy azert aggodom ennyire,mert veszitettem mar el kozeli hozzatartozot autobalesetben. Legyszives irjatok sokat. Tulreagalom ezt a dolgot?

2017. okt. 19. 08:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%
Na, egyre érdekesebb a sztori, ami kikerekedik. Nagyon nem szép dolog, de fenyítsd be a férjedet, hogy elválsz, és feljelented közúti veszélyeztetésért, ha ezt így elvállalja.
2017. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Epp most is errol beszelgetunk. Azt mondja alszik majd par orat az autoban es elmegy elobb. Remelem,hogy igy is lesz es nem csak mondja.
2017. okt. 19. 09:02
 13/26 A kérdező kommentje:
Aki irja,hogy papucsferj,ettol miert lenne az? Azert mert egy helyen dolgozunk?
2017. okt. 19. 09:04
 14/26 anonim válasza:
74%
Nekem nem kéne ilyen bal..sz ember férjnek, pont ezért. Segíteni oké, de random személyek életét ne akarjuk már mi megoldani. Ha pedig senkinek nem tud nemet mondani, akkor papucs. Ráadásul két random ember fontosabb neki, mint hogy te mit gondolsz vagy szeretnél? A saját életét is beleértve, mert húsz órát folyamatosan vezetni baromi veszélyes, és ha meghal, azt sajnálnám, akivel ütközik, mert az nem tehet róla, hogy ő ilyen felelőtlen. Szánalmas.
2017. okt. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Kamionosok ekiznek ezért. Amúgy picit túlreagálod, a férfiak ilyenek, szeretik feszegetni a határokat. Ha meg nagyon álmos lesz, le fog tudni dőlni (gondolom én) a kocsiban is.
2017. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%
Az elmúlt egy évben egy percre sem tudott egyedül lenni.Még a munkahelyén sem.Szeretne egy kis levegőhöz jutni. :)
2017. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

Szia,


Ahogy olvastam a vezetés a munkája, szóval bízz már benne annyira, hogy tudja mit csinál. Én is vezettem már 1600-1800 km-ert alvás nélkül. Amikor éreztem, hogy nem olyan a figyelmem megálltam sétáltam egyet kv-ztam, megmozgattam magam. Ha nagyon gáz a parkolóban is lehet az autóban aldni, nem kell fizetni érte és egy fél órás szunya is baromi sokat tud segíteni.

Ahogy mások is írták, érdemes lenne fapadost nézni is nézni, nem hoszem, hogy sokkal drágább lenne mint amit a közvetítő lehúz róluk.

Ha meg nem szeretnéd hogy a férjed havonta megtegye az utat, mond meg neki első és utolsó a mostani a következőnél nem leszel otthon mire hazaér és pont.


Ez azért nem akkor hatalmas probléma, hogy ennyire rá kéne feszülnöd.

2017. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Ez túl van fújva. Ez inkább arról szól hogy nèlküled megy ès ez bánt. Biztos nem hülye ès ha elfárad pihenni fog.tudja hogy mennyit bír,èn is ha sokat vezetek inkább fèlreállók ès alszom a kocsiba valahol. Engedd egy kicsit èlni a párodat nem jó ha magadhoz láncolod.nem tesz jó a kapcsolatotoknak sem, ez egy női jótanács.
2017. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Majd hazafele az autoban alszik egy kicsit aztan meg nagyon nagyon sokat. Csak nehogy artatlan emberek szivjak meg.
2017. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

Ti valami gyogyszer szedtek vagy alapbol van ennyi eszetek?

2000 km autopalyan kozel egy huzamban, tudod ott mennyi minden tortenhetb 1 masodperc alatt? Raadasul azautopalya monoton ugy bealszik mint a xar. Kossetek ra jo magas eletbiztositast, valami hasznod is legyen belole.

2017. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!