Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tulreagalom? Tulsokat varok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom? Tulsokat varok el tole?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 05:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ujdonsult kis csalad vagyunk... 2 honapos a pici babank.

Tervezett baba volt... fel evet varatott is magara. Bar igaz, hogy mire megfogant mar megeggyeztunk, hogy hiaba szeretjuk egymast jobb lesz kulon utakon... vszinuleg az is egi jel, hogy nem jon a kicsi... Aztan pozitiv lett a teszt... o dilemmazott egy ideig ... szamomra egyertelmu volt, hogy eselytelen az abortusz... aztan vegul par nap utan ugy dontott, hogy velunk marad. Eleinte sokat vitaztunk de kb 1 honap utan olyan jo lett a kapcsolatunk mint meg elotte soha. Szinte mesebe illo. Es ez igy is volt a terhessegem vegeig. Aztan megszuletett a kis dragam. Mara mar 2 honapos a parom meg egyszer sem cserelte ki a pelenkajat, furdette meg vagy nyugtatta meg a kicsit. Sajnos hasfajos a babam es eleg sokat van olbe maskepp nem igazan lehet megnyugtatni. Van, hogy egesz nap olbe van. Nekem gerinc problemaim vannak tini korom ota.. (S kanyar van a gerinvemben) emiatt gyakran faj. Estere mar sokszor sirok annyira faj az egesznapos ringatastol... de nincs mit tenni mert a kicsi csak igy es csak nalam nyugszik meg. A parom nagyon sokat dolgozik... reggel 8-tol este 8-ig. Haza er felorat - orat fekszik a kadba altalaban eszik majd lefekszik. A babaval kb 15.... max 20 percet foglalkozik... "jobb" napokon elmosogat es altalaban estenkent kb masfel orat szorakozik a telefonjaval... ennyi. Szombat vasarnap szabadnapos. Szombaton elintezi a mosast (mosodaba jarunk /kulfold/ es bevasarlast ez ossz vissz kb 2 orat jelent. Aztan neki pihennie kell mert nagyon faradt...! Pihenest jelent nala, hogy xbozozik, filmet nez... stb stb. Nekem 5 perc zuhany jut naponta... az is csak akkor ha mar alszik a gyerek, volt hogyebren volt a kicsi es ram szolt h nem most menjek mar mert mivan ha sir a gyerek... Jol van ez igy??? Nekem vannak tul nagy elvarasaim...??? Bevallom en azt hittem, hogy ennel jobb apa lesz... Most azon pattant el az agyam, hogy gyonyorkodtem a kisfiam nagy szemeiben es mondtam neki, hogy jojjon csak nezze meg... mire o benyogte, hogy mar latta... teszem hozza ekkor is a telefonjat b..sztatta... Erre csak annyit mondtam, hogy sztem a telefonjat is latta mar eleget de mind1. Visszafogom magam es csak nyelek es nyelek de lassan kezd elszakadni a cerna... es borul a bili...! Kerlek mondjatok meg... tenyleg sokat varok el tole? Nagy keres, hogy fogalkozzon tobbet a kicsivel? Vagy epp elegge kiveszi a reszet a gyereknevelesbol... mivel 12 orat dolgozik... ?

2013. nov. 28. 05:38
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

12 òra munka nehèz, ennek ellenère hètvègén segìthetne.Előszor nàlunk is ùgy volt, hogy csak engem akart a baba, de apja kitartòan ringatta, kb 3-4 hònaposan màr apa is jò volt neki...màra szent apa van (9 hònapos) fèrjem hazaèr, gyerek utàn porzik a parketta...:-)

szòval segìthetne többet, de vannak fèrfiak akik nem tudnak mit kezdeni ilyen picivel...beszèljetek az érzèseiről....

2013. nov. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Ha ennyit dolgozik, akkor szüksége van a pihenésre. Nem várhatod el tőle, hogy foglalkozzon a babával is.

De ha a babát állandóan ölben hordozod, akkor magadnak köszönheted, ha kimerülsz. Egy kisbabát NEM kell és nem is szabad egész nap kézben hordozgatni. Két szopi között legyen el az ágyacskájában. Akkor is, ha sírdogál. Attól nem lesz semmi baja. Ha hasfájós, azon nem segít, ha ölben hordozod. Adj neki ánizs vagy köménymagos teát, masszirozd a hátát vagy tornáztasd úgy, hogy a jobb könyökét és a bal térdét egymáshoz szorítod. Ugyan ezt a jobbal is csináld meg.

Mivel a baba megszokta a kézben levést, kell egy hét, mikorra hozzászokik, hogy nincs kézben.

2013. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

1#: èn ugyan sirni hagyàs ellenes vagyok de mindig ölben volt, van a babàm ha baja van mert a hasfàjâson fogfàjàson nem segìt de azon hogy tudja nincs egyedül azkn igen. ha simogatod a hàtàt, popsijàt igenis könnyebb neki.

9 hònapos az enyèm, ha semmi gond òràkig elvan nèlkülem, pedig az elejèn ölbe baba volt. Csak akkor kèredzkedik fel ha baja van, ès arra nem az a megoldàs hogy beteszem a kisàgyba, nàlam. Az apa pedig azèrt foglalkozhatna vele, nem sokat de egy pelenkacsere nem a vilàg vège....


Nàlunk azért a fèrjem munka utàn is szìvesen van volt vele, pedig nem tervezett gyerkőc a miènk csak rosszul vèdekeztünk. Szerintem kèrdező beszéljétek àt alaposan mit èrez, a baba irànt is. Adj időt magatoknak ez egy nagyon uj helyzet....

2013. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem azt viszed túlzásba, hogy a gyereknek folyton ölben kell lennie. Ilyen nincsen!

Ha annyira fáj a hasa, vidd orvoshoz, mert ez nem normális.

Ha folyton ölben tartod, teljesen elkapatod. Elrontasz mindent már most az elején, aztán majd tényleg fürödni sem lesz időd. Most még nem így lenne, hiszen kicsi még. Tedd le, semmi baja nem lesz, ha pár percig mondjuk sír.


A párod meg rengeteget dolgozik, nyilván azért, hogy eltartson titeket. Nem kéne folyton nyaggatnod. Minek ugorjon megnézni a gyerek szemét azért, mert te épp gyönyörködsz?? Tényleg látta már, biztosan...


Ok, valóban segíthetne kicsit ő is, de te sem igazán foglalkozol vele, mert te most csak a gyerekkel törődsz, a saját bevallásod alapján.

2013. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Úgy látom, mindenkinek természetes, hogy nem foglalkozik az apa a gyerekével, csak azért mert dolgozik. Hát én is dolgoztam 12 órákat, de a gyerekemre mindig kiváncsi voltam, lehet hogy bennem van a hiba?

Egyébként meg ott követtél el óriási hibát, hogy szültél egy olyan embernek akivel már eléggé képlékeny volt a kapcsolatotok, ezért már sok jóra ne számíts tőle, de azután a benyögése után, hogy már látta a gyereket és ezért nem nézi meg, rövid úton kib.asznám az életemből...

2013. nov. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Igen, sokat vársz el. .

Mert ez a férfi nyűgnek érzi az egészet, igazán nem akarta ezt, csak gyáva lelépni.

Egyébiránt pedig nehogy már akkira probléma legyen a saját gyerekével foglalkozni az apánakis, elvégre az ő gyereke is. Látványosan minden másra van ideje...

Te meg ne várd tőle, hogy önként boldogan vállalja a babázást, mert ha nem lenne a gyerek már rég külön lennétek.

Szóval kár erőltetni azt, ami nem megy!

2013. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Nézd. Eleve úgy volt hogy elváltok, nem? Akkor sem lett volna ott az apa! Ezzel gondolom számoltál korábban is. Valahol egyet értek mindkettőtökkel.
2013. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már az elején tudni lehetett mennyi kedve van a gyerekneveléshez. Ez azóta sem változott. Szóval most meglepődni ezen, túlzás szerintem.
2013. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek szültél olyan pasinak gyereket, aki igazából nem akart téged? És ezek szerint a gyereket sem...


Most már kár panaszkodni. Mellesleg, valószínűleg azért nem foglalkozik a babával, mert nem tervezte, nem akarta, csak besikerült. És mivel úgyis a nő dönti el, abortuszra megy e. Gyakorlatilag nem volt választása. De NEM AKARTA a gyereket, így nem is érdekli igazán.

2013. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!