Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti elengednétek a férjeteket...

Ti elengednétek a férjeteket így? Vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap telefonalt egy ismeros,hogy haza kellene oket Nemetorszagbol hozni a munkahelyukrol. Ferjem megy ertuk,nem tudom rola lebeszelni. A problemam az,hogy oda-vissza 2 ezer km. Amit alvas nelkul egyhuzamban akar levezetni. Mivel amugy sem lenne hol aludni. Es en meg sajnos nem mehetek vele mert 3 szemelyes az autonk es igy 4-en lennenk. Szoval nagyon aggodom. Ti mit tennetek? Nem tudom lebeszelni rola,hogy ez igy nem lesz jo. Ez minimum 20 oras ut. Egyebkent furgonosok vagyunk mar regota,de akkozben a fuvarok kozt mindig megoldjuk a piheneset. Szoval szerintetek egy ember alvas nelkul meg tudja ezt az utat tenni ugy,hogy ne legyen gond? En nagyon felek,a ferjemmel az elmult 1 evben egy percet sem voltunk egymas nelkul. Munkahely is egy meg minden. En nem szeretem ha egyedul autozik. Nekem jogsim nincs. Lehet hogy azert aggodom ennyire,mert veszitettem mar el kozeli hozzatartozot autobalesetben. Legyszives irjatok sokat. Tulreagalom ezt a dolgot?

2017. okt. 19. 08:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se jó ötlet ez így. A társaságban van valaki, aki tud vezetni? Akkor visszafelé már nem kéne a férjednek vezetni. Még ha mennél is a férjeddel, nem lenne veled kisegítve, mert nem tudsz vezetni. Olyan meg nincs, hogy nincs hol aludni. Az autópálya mentén minden nagyobb pihenőhelynél van szálláshely. De az van, hogy a férjed felnőtt ember, gondolom tapasztalt sofőr. Be kell tudnia lőni, hogy mennyit bír. Próbálj bízni benne.
2017. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%

Visszafele vezessen valamelyik ismeros vafy menjen egy nappal elobb a ferjed es vegyen ki egy szobat aludni.

Reszemrol be sem szallnek olyan autoba, amit egy kimerult sofor vezet.

2017. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ez is gond,hogy akiket haza kell hozni nekik sincs jogsija. Tudom,hogy velem sem lenne kisegitve csak akkor pentektol szombat estig nem itthon rágódnèk evès ès alvas nelkul. Pihenohelyre kizart dolog,hogy bemenjen. Az autoban esetleg tud aludni egy kicsit amig a tobbiek nem lesznek ott. De a ferjemet ismerve azon lesz,hogy minnel elobb hazaerjenek.
2017. okt. 19. 08:24
 4/26 A kérdező kommentje:
Es meg mellekesen megjegyzem,hogy a tarsasag egyik tagja folyamatosan jogsi nelkul vezetget. Az sem lenne jo ha a ferjem egy ilyen embernek atadna a vezetest aki max foldes uton tud vezetni. Egy tobb savos autopalyan mindenki tudja,hogy milyen forgalom van.
2017. okt. 19. 08:27
 5/26 anonim válasza:
79%
Nem, nem engednem. Nem azert mert o erdekel kulonosebben, hanem azert mert ilyen ostobaknak nincsen joga mas kozlekedo emberek eletet veszelyeztetni. Ezt jo lenne, ha megertene a kedves ferjed. Akik meg kint ragadtak, oldjak meg. Telekocsi, oscar, wizzair, egyeb fapad.
2017. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A pihenohely azert kizart mert nem fog erre penzt kolteni sajnos.
2017. okt. 19. 08:29
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam en is,hogy van repulo is meg vonat is. De ferjem sajnos mindenkin segiteni akar es nem veszi eszre,hogy visszafele nem mukodik a dolog. Ha mi lennenk ott kinnt akkor nem jonne ertunk senki sem ezek kozul az ismerosok kozul. Sot meg orulnenek is neki,hogy nincs mivel hazajonnunk.
2017. okt. 19. 08:32
 8/26 A kérdező kommentje:
A masik meg az,hogy ha most kimegy ertuk a ferjem akkor innentol o fogja oket minden honapban hozni vinni?!!!!! Nyelvet nem beszel egyik se. Kozvetito altal mentek ki mosogatni. Csak a kozvetito most nem tud ertuk kimenni meg a fejem sajnalja oket,hogy memnyi penzt levon a kozvetito.
2017. okt. 19. 08:36
 9/26 anonim válasza:
100%

ha meg akar halni, akkor hajrá

amúgy fapadosra felülnek és 20e-ért itthon vannak

2017. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
100%

Sajnallak. Ez a hatranya a papucsferjeknek. Csak otthon es csak neked mond ellent. Masnak nem.


N

2017. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!