Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen büntetésre számíthatok?

Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Lemeszeltek a rendőrök, és 2-31 ezreléket mutatott a szonda. Ilyenkor mit adhatnak ezért?

Enyhítő körülménynek számít, ha esküvőről mentem hazafele? Illetve hogy senki nem volt az utcán, és velem sem utatott senki?

És súlyosbíthatja, hogy állítólag több mint negyvennel átléptem a megengedett sebességet?


2017. jún. 8. 03:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Minden megszólalásod arról árulkodik, hogy semmi felelősségtudat sincs benned. Még akkor sem, ha azt mondod, nem így akartam. Ismered magad, s tudod, már voltak gondok.
2017. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Alex Fly ***** válasza:

Nem így akartad...

Nem akartál piálni?

Nem akartál részegen vezetni?

Nem akartad jelentősen túllépni a megengedett sebességet?

Mindezt visszaesőként...

Akkor mégis ki az uppsalai éneklő kanonok kényszerített rá?

Nos ha remélhetőleg egy jó időre be lesz vonva a jogosítványod, akkor megoldódik a problémád: ha nem akarod, akkor nem kell többszörösen megszegned a szabályokat. És az a vágyad is teljesülhet, hogy kifizesd a büntetést.

Win-win helyzet: mindenki jól jár.

2017. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!