Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek is szoktak villogni és...

Nektek is szoktak villogni és mutogatni előzéskor a szembejövők?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért csinálják, mert simán be tudom fejezni az előzést és még van köztünk 150-200 méter. :))) Veletek gyakran megesik?
2017. ápr. 22. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem szoktak. Normálisan közlekednél akkor nem mutogatnának.

Az nem fordult meg a fejedben hogy azért van 150-200 méter mert a szembejövő lelassított? Vagy gondolod mindenki aki szemben halad veled fogyatékos lehet azért mutogat?

2017. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem.

Én szoktam az olyan debileknek, akik miatt nekem kell lelassítanom hogy ne ütközzünk frontálisan, mert messziről látszik hogy ha az eredeti sbességgel megyek, akkor nem tudná befejezni az előzést.


De nevess és poénkodj ezen! Amíg csak te döglesz meg egy ilyen alkalomkor, akkor egy könnycseppet sem ejtek, de ha a vétlen fél, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül húználak fel az első fára.

2017. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:)))
2017. ápr. 22. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

az nem 150-200m, hanem inkább 150-200láb lehet és a km óra mp-t mutat :)

amúgy az elég nagy távolság, ha mondjuk 10-el mész

2017. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktak, mert nem megyek bele necces előzésekbe. Persze, volt már hogy villogtak, de maximum 2-3 alkalommal.


Én akkor szoktam csak villogni, ha fékeznem kell a szembejövő miatt.

2017. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktak, mert normálisan fel tudom mérni, mi fog a másik zavarása, veszélyeztetése nélkül beleférni és mi nem.
2017. ápr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, hogy villognak meg mutogatnak, de már többször előfordult, hogy vészfékezve félreárntották a kormányt és az árokba futottak.


Nem értem miért, én simán befejeztem az előzést.

2017. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha nekem kell befékeznem ,hogy az ügyeletes szembejövő majom be tudja fejezni az előzését akkor én is villogok. De látom hasztalan a dolog mert fogalmuk sincs miért történik ez velük.
2017. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember a sztrádán halad és hallgatja a közlekedési híreket:


– Figyelem, az autópályán egy őrült sofőr szemben megy a forgalommal!

– Egy? Az összes!

2017. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, sosem villognak meg mutogatnak, mert én akkor előzök amikor nem jönnek szembe... Tudod általában így csinálják az emberek.
2017. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!