Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A magyarnak személyes sértést...

A magyarnak személyes sértést jelent, ha egy másik kocsi beakar sorolni elé?

Figyelt kérdés
Pl ha 2 sáv van,de a belső már tele ,a jobb oldali meg üres. Előremész a külsőbe,addig ameddig el nem fogy és a végén akarsz besorolni.Megállsz kiteszed az indexet,és az összes inkább beáll melléd ,elindul a sor de azért sem enged át egyik sem,még ugatnak vagy mutogatnak is.. De a buszsávból bevágódót már minimum a 2. balek beengedi. Vagy mikor balra mennél nekik is meg neked is zöld van ,várod h elfogyjanak szemből ,ott állsz 40 perce de akkor sem engedne be egyik sem,még akkor se ha előtte megáll a sor,inkább beáll az útba ,és megáll melletted h ne is tudjál bekanyarodni.. De a kedvencem mikor megszűnik a sávod,látja h átfogsz sorolni a belsőbe,amint kiteszed az irányjelzőt abban a pillanatban rágyorsít és beáll melléd. Nem tud haladni egy métert sem,mert állnak előtte de azért nehogymár besoroljon az előtte levő meg közé valaki.. Könyök kipakolva,lássák mekkora ember a banktól kikóldult hiteles tájdéi szarában,elé senki nem megy ,de nem ám !! A másik véglet amikor felmegy az M0 -ra és kemény 70 -nel megy 110 megengedettnél Megelőzöd a belsőbe,vissza mész utána a külsőbe 110 re beállsz,fogja visszaelőz ,bemegy eléd akkor már tartja a 100 as tempót is . Ameddig nem előzték meg nem zavarta h 70-nel tötymörög? De ahogy megelőzték felébredt h "na ezt már nem hagyjuk,elém senki nem megy?"
2016. jún. 13. 10:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: rájöttem, azt kell csinálni mint a bkv -sok. Rájuk kell baxni a kormányt és egyből beenged a marha. Ha szépen akarsz besorolni ott állsz 40 percet és még te vagy a "paraszt" szabályszerűen kiautóztad a sávod.
2016. jún. 14. 08:43
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Te kérdező! Nem tudom, te hol élsz, de én itt Pesten nem tudok egyetlen helyet sem, ahol egyszerre van dugó, s mellete olyan üres sáv, ami hülyeségből üres.

Sajnos sok tapló van, az igaz. De ez a szabályosan kiautózok egy sávot, majd bemegyek, ez nincs.


***

De tudod mit?! Én is tapló vagyok.

Itt pl. nem fogom engedni, hogy elém gyere:

Bp. Róna utca. Osztott páya, kétszer két sáv.

A jobb oldali a kereszteződés után megszűnik.

Ezt az is látja, aki nem ismerős. Tábla mutatja.

Bal sáv teli, jobb sáv üres szinte.

Előremégy, szabályosan. Majd a kereszteződés után sávot váltanál.

De akkor én miért is soroltam be a helyes sávba?

Ha egyenesen megyek, jobb sáv megszűnik, bal megy tovább, akkor minek soroltam oda, ha nem élek vele?

Látod, mégis csak igazad van. Ilyenek vagyunk.

2016. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

Te kérdező!


Ha van a magyar utakon (szerencsére van) segítőkész, udvarias, előzékeny autós,

akkor az én vagyok. A taplókat viszont nem tolerálom.

2016. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként igen ,rá kell húzni a kormányt attól beijednek, esetleg villódznak egy kicsit, de féltik a szép fényezett lökösüket .. .Mondjuk nekem egy látványosan "nem kár érte, lexarom" kocsim van ,szóval az külön segít a dologban..Meg jó ha dinamikusan gyorsul a kocsid 1-2-ben ,mire a másik megtalálja nagy nehezen az egyest és elkezdi a lámpánál vagy a sorban araszolásnál a szokásos beteg csigarallyt ,már rég bevágtál elé és többet nem is lát, szóval fel sem tartjuk.
2016. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!