Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Erre miért kell mutogatni?

Erre miért kell mutogatni?

Figyelt kérdés

Friss jogosítványom van, azaz alig több mint 1 hónapos.

Édesapámnak van egy VW Transporter T4-es furgonja, ami hátul zárt.

Néha vezetem azt is, de nagyon nagy a holttér (nekem), tolatni nem is nagyon tudok vele (nem merek) de ha egyenesen kell menni nincs gond, meg már a sávváltással sincs.

A minap 2 sávos úton 70-el lehetett menni, és hallottam,hogy mögöttem valaki tövig nyomja a dudát, de nem nekem, hanem egy Mercedes Sprinter magasított zárt furgon bevághatott elé, vagy nem tudom, de jött egy Sprinter hatalmas sebességgel, és nagyon váltogatta a sávokat, szinte biztos,hogy neki szólt.

Engem jobbról előzött meg, és tényleg bevágott elém, de gondolom csak azért mert félig-meddig holttérben voltam,nem tudta pontosan hol vagyok.Tudtam,hogy be fog vágni, így amint mozdult egy kicsit rádudáltam, de nem azért mert felhúzott vagy bármi, hanem kettőnk érdekében úgymond jóindulatból.Ezért sem feküdtem a dudára mint a mögöttünk lévő.

Erre a sofőr kinyújtotta a karját az ablakon, és felém emelte a középső ujját.(de bejött elém)

Aztán rövidesen már ment is jobbra, és pillanatok alatt kielőzött mindenkit.

Viszont nekem tényleg rosszul esett,hogy bemutatott, tudom,hogy ez apróság, néztem orosz videókat is,hogy ott mik mennek, de nekem mint friss jogosítványosnak ez azért rosszul esett.Lehet két év múlva már nem fog, de ez volt az első bunkóval való találkozásom.


2016. máj. 7. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg nem értem néha azokat, akik itt válaszolgatnak, most miért kellett úgy leoltani a kérdezőt, amiért dudált egyet? Szerintem jól tette.

Viszont azt már nem értem, hogy ezen miért kell úgy felhúzd magad kérdező, az ilyesmit észre sem veszem.

2016. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

"Azt tanultuk KRESZ-ből,hogy városban nincs jobbra tartás ;)


Fura helyen tanultad a KRESZ-t! Vigyorogni se kellene!

2016. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg elég bumburnyák oktatód volt...mi ez a hülyeség, hogy városban nincs jobbratartás?
2016. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igazából a dudával nincs baj,de ha dudálsz vállald a következményét hogy ez ellenreakciót válthat ki a másikból.Tanuld meg leszarni a mutogatást,semmi bajod nem lesz tőle és kb nem jelent semmit.
2016. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Hogyne lenne jobbra tartás, nem tudom miféle fogyatékosok szavazgatnak le mindenkit :)

2016. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Csak én balra kanyarodtam.Vagy azt az utolsó pillanatban kell, és át kell csapni a belsőn? :) mert szóljatok nyugodtan legközelebb akkor úgy megyek.

Az a baj,hogy itt mindig csak a kötekedés, meghallja,hogy hű, belső, akkor KRESZ doktor leszek, mit kerestél ott?

Gyakorlatilag az sem mehetne a belsőben aki 200-al megy, mert ha jön valaki 300-al és nem tud azonnal elmenni, akkor már tahó v, mert hogy meri feltartani.Sőt minek a belső?

A másik meg ha én, és mindenki más átmegy a külsőbe, akkor lesz egy üres belső, meg egy jó nagy dugó.annyira abszurd butaságokat tudnak itt kitalálni, csak bele lehessen már kötni valakibe...

2016. máj. 8. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!