Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor nem az a minimum,...

Ilyenkor nem az a minimum, hogy legalább dühében rányom az ember a dudára?

Figyelt kérdés

Csak néhány éve van jogosítványom, sajnos faterom autója is, és az enyém is egyszerre került szerelőhöz, így csak fater céges furgonja van itt mint használható autó.

Ez egy Opel Movano, nagyon vigyáz rá, mert a legkisebb karcolást is bevasalják rajtuk.

Nekem halaszthatatlanul el kellett mennem a helyi áruházba, és tömegközlekedés híján el kellett kérnem a furgont.

Nem szívesen adta, és többször is megkért,hogy vigyázzak, meg ne fékezzek nagyokat, mert a raktérben új nyílászárókeretek vannak, nem szeretné ha bajuk esne.

Az áruház egyébként Budakalászon található, az M0-ás előtti körforgalom miatt persze be volt állva a sor.


Körülbelül itt járunk annak aki nem ismerné:

[link]


Én beálltam szépen a külsőbe,tehát ami nem fogy el, hisz úgyis megyek az áruház kanyarodósávjába ha odajutok.

Nagyjából pont itt voltam, ahol a kép készült.

Illetve valamivel talán feljebb, az autóval félig a padkán mentem, mert úgy elfértem, és közel volt a kanyarodó.Azonban a padka elég gödrös, így csak lassan mentem.

Pont beértem a kanyarodóba, nyomtam a gázt,hogy gyorsuljak, amikor az elfogyó sávból, egy ezüst/szürke Mercedes E osztályú autó, berobbant elém.

Kb, ha a Ford Transitot nézzük a képen, az a sor pont így megindult, csak a Transit előtt nagyobb hely volt, így az elfogyóban előretörő Mercédesz szinte lassítás nélkül átvágott a sávon, be elém a kanyarodóba, egy pillanatra sem lassított, ha pont ott vagyok pont belém jön.

Természetesen rátenyereltem a dudára a satu után, talán még mutogattam is (hadonásztam, nem bemutattam)

Erre hősünk megállt, és már nyitotta is az ajtót, de kikerültem, és mentem tovább.

Azt még hozzá teszem,hogy láttam amint behajt a körforgalomba, mégpedig a kanyarodóból, tehát felhajtott arra a járdaszigetre, és onnét:

[link]


Szerintem a jó k.é.a-át az ilyennek.De ez csak az én véleményem.Legalább ne háborogna, hogy 'szameg!


2016. febr. 9. 14:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Úgy látom elég fafejű vagy, már megbocsáss! Nem baj majd az élet megtanít a valóságra, én kiszálltam.
2016. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

A személyeskedés helyett elég, egy "igazad van", ha már az érvek elfogytak.

Még sosem szálltak ki nekem, főleg nem úgy hogy abszolút jogos volt a reakcióm ebben a helyzetben.Lényegében erre a kérdésre kerestem a választ, a felháborodásom kifejtése mellett, de jött a szokásos gyakori.hu színvonal, a kérdező egy köcsög, és legyen ő is egy köcsög, mert akkor biztos értelmesnek gondolnak a válaszom alapján.De nem.

2016. febr. 9. 21:43
 23/25 anonim válasza:

Mennyi idos vagy es miota vezetsz?


Mondom ha ennyire kiakaszt ne ulj autoba ne vezess nem kotelezo.... ha nem vezetsz rinyalnod sem kell es nem fogsz felhaborodni sem egy tok hetkoznapi szitun... de jo h csak ennyi problemad van

2016. febr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Vagy kiszállsz és megvered -fenyegeted ,vagy tovább mész és nem puffogsz rajta. Amúgy meg ,igazad volt,hogy megnyomtad a dudát ,ha ez segít a lelki békéden. Az ilyen hülyék természetesnek veszik hogy mindenki vészfékez ha ők baromkodnak,és azt hiszik ők a nagyon ügyesek,pedig csak a körülöttük lévők azok ,akik miatt nem törik naponta a kocsijukat össze.


Én is rádudálok a tahókra,eddig még egy se vert meg,de ha megver ,az se érdekel :D

2016. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ide való de: Viccesen ócska a gugli képkitakaró programja egyébként,a rendszámok mellé még a zöld útirányjelzó tábla egy részét is elhomályosítja,de a Fordon a cégreklámot névvel telószámal azt nem :D
2016. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!