Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat a Mount and...

Miért szaggat a Mount and Blade Warband?

Figyelt kérdés
A gépigényem simán meg van hozzá, ultra grafikán is futnia kéne, mégis várostromnál, ahol több harcos gyűlik össze, egyszerűen szaggat és nagyon zavaró. Mitől lehet ez? Esetleg mit kéne az opcióknál beállítani, hogy jó legyen?

2015. máj. 18. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A gépigények hitelessége kb. egy politikus ígéretének zsebkendőbe fújt taknyával egyenlő.

Vedd lentebb a grafikai beállításokat!

2015. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 éves játékról van szó, én pedig tavaly turbóztam fel a gépet. De most úgy tűnik normális, csak directx7-tel kell futtatni 9 helyett.
2015. máj. 19. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Az lényegtelen hogy mikori, meg az is hogy mikor lett turbózva a gép. Az én gépem 2 hónapja lett turbózva, és az ilyen gusztustalanul optimalizált dolgok mint pl. a Splinter Cell Convcition, Future Soldier teljesen kimaxolva hajlamosak rettenetesen belassulni.

Játszd akkor DX7-en, a lényeg hogy úgy már jó! :)

2015. máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!