Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a problémája a Mount and...

Mi a problémája a Mount and Blade Warband modnak?

Figyelt kérdés
Kedvet kaptam újra játszani a Mount and Blade Warband-el, de úgy gondoltam újítok kicsit, letöltök hozzá valami király kis modot. Először a Veiled Stars (Gyűrűk Ura), majd a Warsword Conquest és végül a Europe 1200 modokkal próbálkoztam, de 0 sikerrel. A probléma a következő: Mod berakása után elindítom a játékot elkezdi az INI fájlokat betölteni, majd egy csomó hibaüzenet jelenik meg pirosan bal oldalt és kidob egy hibaüzenettel "Unable to open file:CommonRes/weapon_meshes_e.brf". Már minden létező telepítési formát megnéztem, de sehogy sem működik. A problémával külföldi fórumok próbálkoztak csak, szinte 0 angol tudásomból fakadóan nem nagyon tudtam mit kezdeni így. Egy kis segítséget kérnék.

#Mount and Blade Warband Mod hiba #Mount and Blade Mod #Warsword Conquest #Veiled Stars #Europe 1200
2015. ápr. 20. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mod db lenne jó sajnos angol de ha a link et berakot a fordítóba nagyjából érted [link]
2015. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. ápr. 28. 10:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!