Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ti már kerültetek összeütközés...

Ti már kerültetek összeütközésbe? Belém már egyszer belémjöttek, és én is mentem már más autójába, amikor én mentem, akkor sajnos kicsit jobban felhajolt a csomagtartó?

Figyelt kérdés
De velem mégis váltottak csekket, én meg hagytam a francba, jó fej vagyok?
2016. jan. 6. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%

Már kétszer belém jöttek hátulról.

Egyszer egy autó sokáig jött nagyon közel mögöttem, párszor megvillantottam a féklámpát, hogy maradjon le picit, de nem értett belőle, úgyhogy beletapostam a fékbe, "na gyere, bogárka"! Csattant is. Kiszálltam, hátramentem, megkérdeztem tőle, hogy hallott-e már a követési távolságról, persze volt k.a. is mellé. Én autómnak nem lett semmi baja, mert a vonóhorog megfogta, de neki a hűtőig bement. Szerintem Ő biztos megtanulta... Természetesen nem kértem semmit én sem.

"Jó fej vagyok?" :D


Második eset: Piros lámpánál álltam, és a hátulról érkező elfelejtett megállni. Az már KGFB-s volt.

2016. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
5%
mi az a kgfb? jobbak a helyszínen intézik az anyagiakat.na azok a jó fejek.
2016. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

KGFB-Kötelező gépjármű felelősségbiztosítás.


Zsebből gyorsabb, egyszerűbb és úgy nincs malusz sem, de céges autó jött belém, így a sofőrt ez nem érdekelte.

2016. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Beviz Elek ***** válasza:
40%

#1


Sajnálom hogy az autós nem lökött be egy vonat alá

2016. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
úgy érzem rosszul fogalmaztam, miért kellett volna a vonat alatt már nincsen kgfb?
2016. jan. 6. 22:48
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

# 4

Ne sajnáld, mert nagyon rendes fickó vagyok. ;)

Amúgy meg nem volt vonat, mert közlekedési lámpa volt, nem fénysorompó. Csak 3 métert tolt előre, és szerencsére semmi nem volt előttem. Amúgy 3 hónapos autónál ennek sem örültem.

Annak azért örülök, hogy Te legalább kárörvendhetsz picit. Kompenzálom a csalódottságod. ;)

2016. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 nemcso ***** válasza:
100%

Ez nem jófejség kérdése.

Ha én a céges kocsimmal ütközök (volt már ilyen), mindenképpen adok/kérek betétlapot.

2016. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

emesi74!


Amúgy tényleg jó fej vagy, mert ilyen esetekben nem szoktak elnézők lenni, épp ezért nem nézték el Neked sem.

5-10 ezer Ft kárt talán még én is hagynék, de többet nem.

2016. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%

Ugye sejted emesi74, hogy az "összeütközésbe kerülni" kifejezés nem pont azt jelenti amire gondoltál?


Csekket váltottatok, azt meg hogyan? Én baleseti bejelentőlapot szoktam kitölte(t)ni. Volt aki belém jött, volt akibe én mentem bele, és én is intéztem már el a helyszínen készpénzzel a dolgot amikor a rongyos Ladámba hátulról beleütközött egy Trabi. Az öreg autómon már meg se látszott az újabb horpadás.


Egyeske, meg teljesen feleslegesen okozott balesetet, csak a kezdő mazsolákat izgatja, hogy ki milyen közel van a hátuk mögött. Ha a másik "jó fej" lett volna a gatyádat is lepereli rólad!

:)

2016. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom ha egy fekete BMW ment volna beléd amiben egy akkora kopasz izomagy ül mint Bud Spencer kétszer akkor is vagány jani lettél volna, hogy te most megmutattad, hogy nem tartott megfelelő követési távolságot.


Ott helyben lecsapott volna téged ahogy én is.

2016. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!