Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nyolc hónapra vették el a B-s...

Nyolc hónapra vették el a B-s jogsimat erősen ittas vezetésért (2 ezrelék) mennyiért tudom vissza szerezni, tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

"Az utánképzési foglalkozások - beleértve a Feltáró programot és az esetleges vizsgát is - díjkötelesek, melyet jogszabály ír elő!


A díj tartalmazza az esetleges vizsga, valamint az igazolás kiállításának díját is.

A pótvizsga díja is előre meghatározott.


FONTOS!


A Feltárás díját, annak a Közlekedési Felügyelőségnek a pénztárába fizesse be, ahol azt szeretné elvégeztetni.


A Feltárás eredményeként meghatározott program díját is annak a Közlekedési Felügyelőségnek a pénztárába fizesse be, ahol azt, vagy azokat szeretné elvégezni. (Ezek eltérhetnek egymástól! - Érdeklődjön ...)


FIGYELEM!


A Feltárás és a program elvégzésének helyéről Ön dönt! (azaz a helyszínek lehetnek eltérőek is)


Besorolásra csak akkor kerül, ha annak díját befizette a foglalkozások megkezdése előtt. Részletfizetésre nincs lehetőség. (Megszűnt a besorolásra rendelkezésre álló 60 napos kötelezettség!)



Az utánképzés díjai: Ft

I. program: 40.250.-

II. program: ("B" kategória esetén) 53.760.-

III. program: 69.000.-

IV. program: 143.750.-

V. program: 40.250.-

VI. program: 86.250.-

VII program: 143.750.-



Az I.-es, a II.-es, vagy a III.-as programhoz, enyhén ittas vezetők esetében, társul az V.-ös program. Az adott programkombináció (I+V, II+V, III+V) díjának kiszámításához a díjakat össze kell adni."


[link]

2016. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
okosba már nem is lehet...jól nézünk ki.
2016. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
remélem, hogy te semmenyiért
2016. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi utosó válaszadó jó nagy paré vagy,nem a jó kívánságodra voltam kíváncsi.
2016. jan. 3. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy az ilyen piásan vezetők mindig másokat ölnek meg
2016. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én senkit sem öltem meg te idióta.és kárt sem tettem semmiben,egyedül csak magamban.
2016. jan. 4. 02:25
 7/8 anonim ***** válasza:

A legközelebbi is ilyen szerencsés lesz?

Bocs, hogy nem tudok bíztatót írni de alapból útálom az alkesz férgeket hát még ha vezetnek.

2016. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

a 2 ezrelék nem egyértelmű. Ha az légszonda volt (ez szinte hihetetlen volna, mert ez már kóma), akkor VII+I program ~200 ezer forint


Ha vérvétel volt, az közepes fok, V+I program ~145 ezer forint.

2016. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!