Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ilyenkor kit hoznának ki...

Ilyenkor kit hoznának ki hibásnak?

Figyelt kérdés

Ma reggel ment előttem egy taxi, egy zebra előtt jobbra indexelt, és elkezdett lehúzódni.

Én kitettem az indexet balra, hogy kikerüljem (át kellett lépnem a zebra előtti zárót), de erre a taxis kitette az indexet balra, és keresztbe fordult az úton.

Pontosabban elkezdett, de aztán belenézett a tükörbe, és megállt, bár addigra én is megálltam.Ha én nem állok meg koccanunk.

Tehát lényegében ő a zebránál lévő zárón akart megfordulni, én pedig átléptem a zárót kikerülés céljából.


Biztos,hogy nem ismerte volna el, és még odahív 6 másik taxist, mert attól igaza lesz.De egy rendőr ,hogy tett volna igazságot?Mindenkit feljelent?

Arra volt néhány tanú, hogy a taxi először jobbra indexelt, aztán váratlanul balra, és azzal a lendülettel fordult is.


2015. okt. 24. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert mit jelez? Ha nincs kereszteződés és lehúzódik a padkára? Azt hogy meg akar állni. Mikor kell irányt jelezni? Sávváltáskor, parkolásból elindulva és parkolásra készülve,előzéskor és kanyarodáskor. Ha valaki az út jobb felére húzódik és jobbra indexel és nincs kereszteződés akkor mégis mit jelenthet ezek közül? De nekem mindegy csak segíteni akarok a kérdezőnek ,hogy ilyen esetnél bele ne menjen 50%-ba!
2015. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!