Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mondják ezt a friss...

Miért mondják ezt a friss jogsisoknak?

Figyelt kérdés

Mindg azt hallom, hogy első autónak valami olcsóbbat kell venni vagy olyat amit nem sajnál az ember, mert úgyis összetöri, megtöri, meghúzza.

Ez tényleg törvényszerű?

Pontosan az összetörés alatt mire szoktak gondolni?

Nektek friss jogsisként volt ilyen "élményetek"?

Ki mit művelt a kocsijával az első évben?

Mikor van az, hogy már valaki ha eddig nem csinálta akkor valószínűleg már nem is fogja? Mármint összetörni a kocsit.

Rendesen félek tőle, hogy történni fog valami, mert mindenki ezt súlykolja...


2015. aug. 22. 13:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na, egész pozitiv válaszok születtek :D

Ezt nem pont nekem mondják, hanem úgy átlagban a kezdőknek. Itt is nézegettem az első autós kérdéseket és szinte mindnél van valami ilyen jellegű válasz.

Azért megnyugdtam kicsit, hogy azért mégsem gondolja mindeki a kezdőket hiperbénának :)

2015. aug. 25. 08:54
 12/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű és nem is kell annak lennie! Akkor menj kia forgalomba vezetni, ha már van egy kis rutinod. 30 óra vezetés után nem lesz, ezért érdemes többet venned.
2015. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Már vagy még csak fél éve vezetek napi szinten. Eddig egy karc sem volt, pedig ezalatt a röpke félév alatt találkoztam már sok őrült gyalogossal, öngyilkosjelölt biciklisekkel, vaddisznókkal. Sokszor úgy érzem más autósok helyett is csak én figyelek. Mindennap találkozom olyan esettel, hogy ha van velem valaki akkor meg is kérdezem, hogy ilyeneket nem nekem kellene csinálni a minimál rutinommal?

Ettől függetlenül bennem van, hogy mi van ha igazuk lesz azoknak akik ezt mondják. Majd egyszer benézek valamit vagy valaki helyett nem fogok eléggé figyelni.

Jó volt azért olvasni itt a kommenteket :)

Ja és nekem olcsó kis peugeot 406-om van, de a szívem szakadna meg így is ha valami baja lenne :D

2015. aug. 25. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!