Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kresz Gyakorlo programon...

Boti lászló kérdése:

Kresz Gyakorlo programon gyakorlon de szerintem nem jo program de aszt mondjak kresz vizsgán is ez a program van. Szerintetek mien ez a program? Egyéni kresz gyakorloprogram verzio 2.81

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez a program van. Én is ezen gyakoroltam, és ezt a verziót is adták.
2014. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aszt
2014. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es ami pl ebbe van 3 pontos kepet ott is ezek lesznek? Akk gyakoroljak nyugotan ezen a programon? Te hogy gyakoroktal? En az 55 csoportkérdést sorba sorba gyakorlom.. Igy jo?
2014. okt. 24. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez, ugyanígy van vizsgán is. Nem lenne értelme mást használni.
2014. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1 komentelőnek irtam.
2014. okt. 24. 19:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszőnöm a válaszod :)
2014. okt. 24. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Én úgy, hogy eleinte nem a kérdéscsoportokat gyakoroltam sorba, hanem mint a vizsgán ahogy adja magától a kérdéset. Amikor már állandóan 65 pont feletti pontszámot eléred, utána vedd át egyessével mint az 55 kérdéscsoportot, és majd látni fogod hogy melyik csoport megy nehezebben. Ha már ott se lesz 1-2 hibánál több, akkor mhet megint az összes egybe, és utána már nem is kell a csoportokat gyakorolni. Amúgy nemtudom hány kérdés lhet, vagy 2000 kb, nah ebből 1900 tökéletesen megválaszolható józan paraszt ésszel, a többit viszont gyakorolni kell. És igen tökéletsen ugyan ezek a kérdések lesznek.

Lényeg: Hogy ha a 3 pontosak hibátlanúl mennek, az kb 30-40 kérdés lehet, akkor ténylg hülyének kell lenni hogy a maradék 45 kérdésből 10 kérdést elhibázzon.

2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ertem :) Nagyon szepen köszönöm a válaszod :)
2014. okt. 24. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmiség, a kérdéscsoportokat 1x vettem át, amelyiknél volt jó pár hiba, azt 2x. Az egészet kb 30-35x csináltam meg. A 15. után már mindig 65 pont volt. A 25. után pedig mindig 70 pont fölött. Szóval nem nehéz az a lényeg:)
2014. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanezek a kérdések és ugyanilyen formában lesznek. Ugyanez a háttér, ugyanúgy kezdődik és végződik, csak ugye az elején kiírja a neved, és ha nem stimmel valami akkor szólnod kell. Ugyanúgy 1 perc áll a rendelkezésedre, ha valami nem megy akkor átugrod, de ugye akkor amennyit gondolkodtál rajta az a másodperc már elveszett. Annyi a különbség, hogy a vizsgán érintő képernyős a kérdés. Enné több segítség nem lehet, max. csak akkor ha mind az összes kérdésre a választ előre megadnák mindenkinek. Tehát iszonyatos "zseninek" kell lennie annak aki KRESZ-en megbukik. Úgyhogy nyugi és sok sikert!
2014. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!