Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kis családi házas szűk utcákba...

Kis családi házas szűk utcákban lassan szoktam menni. Azt mondják hülyeség. Most tényleg az?

Figyelt kérdés

Mert kifuthat elém macska, gyerek, rámnyithatják az ajtót, meg minden.

Sokan végig repesztenek ott is 60-70nel. Én meg lassan megyek 30-40 el. Azt mondják hülyeség a gondolkodásom, nagyobb az esélye, hogy a főúton akar átmenni előttem a nyugdíjas tatat körbenézés nélkül!


De szerintem meg a kis szűk utcákban száguldozni a veszélyes.


Tényleg hülyeség lassan mennem az adott környezetben?



2014. febr. 21. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, belátás is létezik.
2014. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint hülyeség, azt addig rúgdosni, amíg mozog.
2014. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha a kreszben lenne valami olyasmi, hogy olyan sebességgel haladhatsz csak, hogy bármilyen akadály előtt, amire za adott környezetben számítani lehet, meg tudj állni. Családi házas szűk utcában számítani lehet azokra amiket leírtál, így értelem szerűen célszerű a megengedettnél lassabban menni ( sok ilyen helyre ki is rakják a 30-as táblát).
2014. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!