Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hülyeség 140km-es távot 50-es...

Hülyeség 140km-es távot 50-es robogóval megtenni?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ilyen messze motorral. Egyhuzamban eddig kb 50km-t tettem meg.

Az út nem bonyolult. 1 főúton megyek 100kmt, de a többi se vészes.

A busz ritkán jár és átszállás nélkül nem tudom megtenni. Átszálláskor sokat kell várni és kerül is a busz. Most az árvíz miatt késnek is.

A motorom eddig (kopp-kopp) nem hagyott cserben de nem tudom hogy bírná az utat. Léghűtéses minarelli blokkos robogóm van


2013. jún. 18. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségnek nem hülyeség de eléggé el fogsz gémberedni a motoron.☺
2013. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
néha megállsz pihenni, annyi neked is kell, a motor hűlni fog közben, a mina blokk bírja.
2013. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség ,jó buli! Én is mentem több mint 100km-t már kis libakergetővel. Ha úgy veszed hogy 50-es átlagot tartod akkor kb 3óra az egész. Én mindig vittem pót ékszíjat és a hozzá való szerszámokat, mert egyszer egy szíj szakadás megviccelt és tolhattam.
2013. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szíj kb 3000km-el ezelőtt lett cserélve, az nem szakadhat el, még 3szor ennyit bírnia kell.
2013. jún. 18. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek a hármassal. Az hogy elvileg nem szakadhatott volna el, nem fog vigasztalni, ha mondjuk tolnod kell 10 kilométert. Nekem pl volt gyári hibás szíjam, ne látszott rajta, 250km után elszakadt. Azóta mindig van nálam tartalék, már ha csak a szomszéd faluba megyek is. Persze ha nem történt volna meg velem, én sem vinnék. Így viszont ajánlom.
2013. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 waland ***** válasza:
100%
Azért a szíjszakadás tényleg elég ritka. Én már túráztam vele 180 km-t, a fenekem nem élvezte, de teljesen jól el lehet menni vele mindenfelé.
2013. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van időd és segged hozzá :D Én biztos hogy nem mennék robival ilyen.messzira....na meg haza is kell jönni! 3napi hidegélelmet, gyujto gyertyát,olajat vigyél magaddal :D
2013. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!